bugün

bazı yazarlar tarafından çok fazla ciddiye alınmış dizi. yahu arkadaş kumanda sende ister hoşuna gider izlersin, ister değiştirsin.
dizide ozan karakterinin bütün gün yemek yediği dizidir. ev için ne demeli? bahçeli villa, nerden baksan 2 trilyon eder. adam tek kişi çalışıyor karı bütün gün para harcıyor, beyfendi öküz gibi yemek yiyor ve bu iki kişi krallar gibi geçinebiliyor. bize de mal gibi bakmak düşüyor.
iki oyuncunun da çok doğal olduğu güldürebilen nadir yapımlardan.
Mahalle pazarından alış-veriş yapılmıştır.
star tv'de çarşamba günleri yayınlanan dizidir.
çok ince mesajların verildiği bir bölümü izlemekteyiz.

boşalttınız boşalttınız, yoksa ben boşaltmayı bilirim. hehe.
diren midem diren nidaları yükseliyor. swh
türk televizyonlarında izlemeye değer olan tek yapım.
normal ilişki şeklidir. 1 kadın 3 erkek threesome'a girer ki büyük günahtır.
güldürürken düşündürmeyi başarmışlardır.
seks için minimum malzemedir. erkek ve kadın sayısı artabilir.
eylenceli bir dizi ayrıca sadece 2 kişinin yüzünü görmemizde garip.
zeynep ve ozan karakterleri ile gönlümü fethetmiş dizidir. Baya da keyifli, eğlencelidir hani.
Turkmax bölümlerinin daha güzel olduğunu düşündüğüm ama yine de çok güzel olan dizimsi şey.
türklerin yaptığı en güzel dizilerden biridir. bir diğeri için;
(bkz: avrupa yakası).
bu hafta yayınlanacak olan 138. bölümüyle ekrana veda edecek olan dizi. Final Bölümü Pazar günü 23.30'da.
3 erkek 1 kadın ya da 2 erkek 1 kadın versiyonları daha zevklidir. 3 erkek 1 kadın versiyonunda hatunun tüm deliklerini aynı anda doldurursunuz,hatun zevkten kudurur. 2 kadın 1 erkek versiyonunda erkek nirvanaya ulaşır. kadınlardan biri yarrağı yalarken aynı anda diğer kadına taşşakları yalatmak zevklerin şahıdır.
muhafazakar demokrat yaşam tarzına uygun olmayan enstantanelerin servis edildiği gereksiz yapım.
bu akşam final yaptırılacak dizi demek daha yerinde olur. yabancı dizi- türk dizileri tartışmalarında en büyük kozumdu. kısa eğlenceli ve farklı yapısı olmasından dolayı severdik. teşekkürler rtük.
Ha ben ULTRA SON şeysini şimdi anladııııım. Kelime oyunları filan sizi sizi. bu gece ekranlara vede edecek dizi.
(bkz: ultra son final)
finali başlamış olan dizidir, ulan her güzel şey bitiyormuş demek ki.
Ultra son diyince acaba bebek doğunca 1 erkek 1 kadın 1 çocuk olarak mı ekranlara gelecek hissi uyandırdı.biteceğine inanamadım heralde.
az önce ozan'ın irmik helvasını tarif edişi yüzünden büyük ikilemler yaşamak zorunda kaldığım, final bölümü olan dizi.
ultra son deyince uzun bir son bölüm olacağını düşünüp son bölümün ultrasonda biteceğini tahmin edememiştim.