bugün

25 yaşındayım ve 16 yaşında ayrıldığım meleğimin nişan fotoğraflarına kalkan birayla gerçekleştirdiğim eylem.

edit:
Şu an 3. açtım siz hasretten özlemden ne anlarsınız lan şu komikli entryleriniz ulupuan için önemli tabi.
2 bira ile olabiliyorum.
1 birayla sarhoş olur, bir şişe vodkayla ayılırım.
Ortamda güzel muhabbet , güzel şarkılar varsa birkaç yudumda bile olması muhtemeldir.
Keşke olabilsem. Vodkaya, rakıya o kadar para bayılmazdık en azından.
temiz iş.

çiş derdi yok, para cepte kalıyor, kusma ihtimali düşük.
Az önce başıma gelendir.

Bi tane miller içipte ayağa kalktıktan sonra başı dönen tek insan benim heralde.
Üzerinizde kırgınlık ve 40 derece üstü sıcaklık varsa bir de üstüne kırmızı tuborgu hızlı içerseniz mümkün olabilecek durum.
Sen naaaptın ya yürü gak git içilcek insan değilsin der yerden yere vururum.
aç karna ve pipetle içince oluyor.
Acilen bir bira içmeyi bırakmalıdır, pamuğu batırıp batırıp diline değdirse yeterli olacaktır.
Uzun süre alkol alınmadığı durumda hemen hızlıca yapıldığı takdirde mümkün olan eylem.
vay arkadaş biz boşuna masraf yapıyormuşuz bunca senedir, 4-5 tanede anca.
Alkol değeri promilinizi etkilemez, düşündükleriniz nirvana yaptırır işte.
yanına 0 ekleyince mümkün olabilen olay.
Kafan aşırı doluyken başına gelebilecek bir ihtimaldir. Biran önce salmak istersen kendini yine mümkün olabilir. Ha birde güneşin altında içiyorsan yokeder bir bira.
4 ayda bir içince basarabildiğim eylem. Kırmızı tuborg içtikten sonra sarısı bir şeye benzemeyendir.
Kafaniz bozuk ise içmeden sarhoş olmaya meyillisinizdir,ama ortam+sohbet tadından yenmez kıvamda ise o biralarin biri gider biri gelir sarhoşluk hak getire.
Bence kadınlarda sevimli duran bir özellik.
en azından 2-3 tane birayı nefessiz içmek lazımdır. yoksa bir birayı kulağınızdan dökseniz yaramaz.
Dun bir birayi ac karnina cok hizli ictim hafif carpti.
eğer hava sıcaksa, fonda da sizi anılara sürükleyecek şarkılar çalıyorsa hızla içilen 1 değil ama belki 2-3 birayla çakırkeyif ya da sarhoş olunabilir; içkiye olan toleransınıza göre değişir.