Yakisikli olunmadigi surece bi halta yaramadigini kendimden bildigim, ancak tülü perdeyi takmak gibi hayati onem arz eden (!) isleri yapmakta da ihtiyac duyulan erkektir.
kızlar üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda erkeklerde ilk dikkat ettikleri unsur boymuş. yani eğer ortamda orta halli uzun erkek ve yakışıklı kısa çocuk varsa uzun olan tercih ediliyormuş genelde. bu bilgiye göre şanslı erkektir.
şehir içi ve şehirler arası otobüs yolculuklarında sıkıntı çeken erkektir. şehir içi otobüsünde otursan bir dert, ayakta dursan bir dert her tümsekte kafa tavana çarpmakta, eğilmekten Notre Dame'ın Kamburuna dönmektedir.
şehirler arası otobüste durum daha vahimdir, önde ki şahıs koltuğu yatırdı mı vay haline.
perde takma konusunda profesyonelleşmiş erkektir aynı zamanda.
ben adam akıllı bir avantajını göremedim daha arkadaş, haşa Allah'ın bize emanetidir isyan yoktur.
avarel'dir.
türk kızlarının ideal erkek boyu görüşüdür.
1-2 cm daha uzun modeli olduğum boy. Soracaksan ne özelliği var diye anlamsız takıntılar. kısa veya uzun olmaksa mesele boy, pos, karizma için bakan insanları şimdiden siktir etmek en iyisi. Yüzü güzele 40 günde doyarsın gönlü güzele 40 yılda doyamazsın misali. Dağılın gençler.
Türk erkeği standartlarına göre uzundur. Bulunursa, tipi de bakılacak gibiyse kaçırılmamalıdır.
hayata bende yirmi dört santim kadar yukarıdan bakan erkek. Önemli olan kültür, kafa yapısı, insanlık vs. demeyeceğim çünkü hiç yüz seksen dokuz santimetre boyla yaşamadım.
9 santim ile o etiketi ben de kaçırmış bulunuyorum.. hem önemli olan boyu değil işlevi..
benden 15 cm kısa olan erkektir,ortalama bir boydur.
1.89 boyunda olan biri olarak konuşuyorum toplanın. fazla artı bi yönü yoktur diyemeyeceğim ama dedikleri gibi yüksek yerlerdeki işler hep bize kalıyor perde asmak vs. hani kızlarında hoşuna gidiyor. takım elbise giydiğin de bide senden karizması yoktur. giyiminizde dar kesim şeyleri kullanarak hafiften kas yaparak muhteşem bir dış görünüş yaratabilirsiniz beyler. bayanlar sizde uzun boylu erkek diye bayılırsınız gider bacak kadar elemanlarla çıkarsınız anlamış değilim yani.
ideal boydaki erkektir lakin önemli olan boy değil işlevdir . kavakta da boy var ama ayılar tırmanıyor .
vidne voska' dır. halen daha ağız dolusu 1.90 diyemedik amk.
çok uzun olduğu için türkiyede itici bulunacak erkektir. 6 cm lik topuklu giyersem erişebileceğim kişidir.
düz hesap 1.90 olaydı iyiydi* 1.89 da iyidir, bakılasıdır. birde sülük gibi değilse hafiften etine dolgunsa tam sevilmelik. ama ben daha göremedim bu modeli inşallah bir gün denk geleceğim.
fortheunion'dur. candır.
sadece perde takma işine yarayan boy ölçüsü (bkz: biri benden bahsetti)
(bkz: perde takmayı hobi edinen erkek)
ideal erkek boyunun biraz üstüdür.Biraz uzun olmanın bir zararı olmaz zaten.Zaman zaman işe yarabilecekbir şey.Perde takma olsun basketbol oynama olsun karizmaya artı puan katma olsun.
istanbul'da minibüse bindiği takdirde, inene kadar boyun ağrısından bitap düşecek erkektir. iç anadoluydaki durumunu hiç söylemiyorum bile.
kaslı olması gereken erkektir.
ayakkabısız boyumdur ama sorarsanız ne faydasını gördüm perde asmaktan başka faydasını görmedim bu boyda iseniz kas yapmanız lazım hakkını vermek için tıpkı benim yapacağım gibi.
cirkin olsa bile kadinlarin %70inin gozunde 1-0 onde olan erkektir.
2 cm uzun olan erkek.
sg'dir.