bugün

177 boylu bi kızın hergün dediği sözlerden biridir.
çay bardağını almak için merdiven kullanan kız söylemidir. artık iyice şaşırmıştır.
kısa değil orta bir boydur. dezavantajları olduğu kadar avantajları da bulunmaktadır. avantajlarından bir tanesi de vücut geliştirme sporuyla ilgilenen 1.75 boyundaki insanların, uzun boylu erkeklere göre çok daha hızlı bir şekilde vücutları şekle girebilir ve kaslı görünüme kavuşabilir. Ayrıca uzun boylu erkeklere göre daha kambur olma olasılıkları daha düşüktür.
Ben 5cm topukla seninle ayni boyda oluyorsam ,kisasin 1.75lik erkek.
doğru söylemdir. er kişinin 1.78 olması gerekir en az ki ben 1.73 üm. kas yapsan durmaz kilo alsan bidon olursun çük gibin bişeydir.
yanlış söylemdir. Orta boydadır. 1.70 ve altı olan erkekler kısadır.
aslında kısadır ancak türkiye ortalamasına göre uzun bile sayılabilir.
çok normaldir. 1.80 ve altı kısa boydur. Kabullenin artık.
doğrudur. 186 olmalı erkek dediğin.
1.75 boyundaki erkeğe kısa demeyin.adıyla hitab edin.bence daha mutlu olacaktır.
Bence gayet normaldir, çok uzun olunca kısa boylu bayanlar bu nedenden dolayı yakıştıramıyor. ideal erkek boyu daha nolsun hido gibi mi olsun.
gayet olagandır.. erkek bile denmemeli boylesine..
160 olan kıza kısa denen bir toplum da 175 olan erkeğe uzun denmesi mantık hatasi olurdu heralde, yani haklı olarak kısadır.
Edit abi yanlış anlamasın lar türkiye geneli 175 doğru söylüyosun ama eden bulur. Biz biliyoruz ki 160 lik başlik acanlarin hepsi 175 haspamlar . Haha.
Dünya ortalamasının kaç olduğunu bilmeyenlerin işidir.
al pacino, robert downey jr. gibi erkeklere kısa demektir.
Kızların %85'inin 160'lı boylarda olduğunu varsayarsak geriye kalan %15'lik dilim aşırı uzunluğa kaçıyor. kız dediğin boyu 1.70'in altında olmalı yoksa çok itici gözüküyorlar aynı şekilde bir erkeğin boyuda 1.85'in üstünde olduğunda kambur duruyor. hiç 1.90 olupta dik olan biriyle karşılaşadım şuana kadar. kambur, zayıf ve vitaminsiz olunacağına 1.75 olup kapı gibi olsun
doğru olan tespit olmakla beraber çoğu hemcinsimin düşüncesidir.
ülkemizdeki kız çocuklarının yaklaşık %90'ında doğumla birlikte görülen bir hastalıktır. tek tedavisi, hanım kızımızın herifi ile birlikte rus, çek, isveç kızlarının bol olduğu bir mekanda en az 1 saat geçirmesidir.
Gözünü sevdiğimin ülkesinde kızları utanmasak pergelle ölÇücez. BirÇok arkadaşım bu dertten muzdarip. (1.79 um 1.80 değil). Yanlış önermedir neticesinde.
1.75 boyundaki erkek, 1.75 boyundaki erkektir. boyunun uzunluğunu kısalığını yanındaki hatunun boyu belirler. evrensel ortalamalarla kıyaslamak mantıksızdır.
boy takıntılı türk insanıdır. yani şu affedin sikindirik başlığa bunca entry girilmiş bu kadar mı malsınız?
1.75 boyunda bir kız olarak bana göre kısa olan erkek.
kısa demeye bile artık gerek yok zira ben zaten 175cm altındaki tipleri belediyeler felan toplattılar diye biliyorum. 175 altı adam kalmadı zaten. erkek dediğin de zaten en düşük bi seksen olmalı amk. mandal gibi adamlar erkeğim diye dolaşıyor etrafta ahaha.
haktır.

o ne lan, biz on kişi toplanıp çüklerimizi uç uca ekletsek daha uzun olur...
Aşağılık demek daha uygundur.