bugün

Allahın hikmeti galiba.
akla bir fıkra gelmesindendir. evet.
Bu platformun dalga geçilecek bir yer olduğunu bir kez daha bana hatırlatan başlıktır. 1. 60 olsa ne olur 1. 83 olsa ne olur 2. 05 olsa be olur 1. 55 olsa ne olur? insanız güzel kardeşim hepimiz insan, ilk başta bunu algıla. Ciddiye alırken gülme gelmesiymiş. Götüne kazık mı batırıyorlar niye gülüyon yahu? Otur konuş, çay kahve iç, halini hatırını sor vs.
göz teması kurmak için kafasını aşağıya eğmek zorunda kalmasına binayen gerilen çene kaslarının istemsizce oluşturmuş olduğu tebessüm etkisidir .
Boş bir yaklaşımdır.

Sevgilim 1.58 hep topuklu giyiyor. 1.65 falan oluyor. Ben 1.87yim. Kol hizama denk geliyor. Gayet iyi duruyor.
Allhatan 1.59 um sorun yok o zaman. Ya 1.60 olsaydım ne yapardım tövbe tövbe. Gece gece böyle insanın sinirlerini bozuyorlar.
istemsizce olandır. evet.
mankenlerle takılan erkek kişi beyanı. zaten ülkedeki kadın boyu ortalaması kaç abi ortalama zaten 165-167 falandır. e sen bi kıvanç tatlıtuğ olmadığına göre senin evleneceğin kız zaten o boylarda... tamam küçümseyinde yani biraz gerçekçi olun.
sonradan beni utandıran durumdur.
Komik değil.hadi eyv.
o tamamen kaslardan (bkz: swh). tam yüz yüzeyken 1.60 oldukları için boynumuz eğik yüzüne bakmak için hafif bir kambur oluşuyor he işte boyundan ve sırt tarafından gelen sinirsel baskı çenedeki gülmek için kullanılan kaslara diyagonal bir baskı oluşturarak bu durumu meydana getiriyor.
Her seferinde yaşanan olay. Ulan bak yine aklıma geldi puhahaha.
hareketlere bak arkadaş 160 mışmış tabi tüm sözlük josh holloway jason momoa dolup taşıyor ya, sallayın 160 a anasını satayım.birde sevgililileri var bunların doutzen bir adriana falan. güldürmen lan beni 170 i gören boylarınızla 160m türk kızına kaldınız işte.bok yemeyin oturum amk.
1.60 cm kıza laf atıcılar toplansın. Yeni başlık açılmıştır. Şimdiden herkese hayırlı olsun. iyi sallamalar.
yani ne kadar salak bir gençliğin ispatıdır bu başlık, 1.60 olsa 1.90 olsa ne farkeder .Bunun bir benzeri de 1.90 kaslı olmayan erkek iticiliği diye söyleyen kızdan pek bir farkı yoktur.Mal bir gençlik oldu çıktı artık kusacam şu tabirlerden amk.Şimdi biri diyecek kesin kısa bu çocuk çok takıldı.Boyum 180 ama farzet ki 170 im.
Dolar bile 3.30 olmuş sen hala 1.60...
valla kısa boylu bir sevgilim vardı ama balık etliydi.
Allah var kızın yüzü mükemmel ama kısa boyluyu da geçtim hadi tamam.
ama hem kısa boylu hem de balık etli olunca iş değişiyor şimdi.
Özellikle göz teması kurarken gerçekleşen olay, çünkü gözün temas ettiği yerde kimse yok hahahasiktir.
bunu diyen erkek cinsel uzvuna bakarken de aynı şekilde gülme geliyodur. kısa şeyleri komik bulduğundan olsa gerek.