bugün

ayak bileklerinden tutulup dondurma gibi yalanıp bitirilir.
Havaya atarsın geri gelmeyebilir.
topukluyla 1.65 - 1.70 falan olur. bulursanız alınız, kazulet gibi kızı ne yapacaksın?
genelde babet giyen kızdır.
1.90'lık liseli Uludağ sözlük yazarlarının beğenmediği kız.
not: tipe-paraya bakmam bir adet penis isterim diyen hanım kızlarımızı özel mesaj atmaya davet ediyorum.
hemen hemen her türk erkeğine nasip olacak olan kızdır.
Gayette güzel olabilecek kızdır. Misal (bkz: yasemin yürük) (bkz: Hazal kaya)
(bkz: cüce)
uzun boylu kadınlardan daha sevimli, daha kadınsı, giydikleri daha çok yakışan kızdır.
birde kalbi temizse kaçmasın koşarak gelsin.
Sözlükte erkeklerin burun kıvırdığı ancak ülke ortalamasında normal çıkan bayandır. Ülke erkeklerinin boy ortalaması da çok yüksek değildir ayrıca. Bu neyin artistliğidir anlamadım. Ağzı açık bakılan tuba büyüküstün, beren saat gibi tipler 1.60 dan fazla değillerdir ayrıca. Biz başlık açıyor muyuz 1.70 boyunda erkek iğrençliği diye. Ya da saçı geriden başlayan erkeğin kusturan etkisi tarzında. Az dünyaya dönün ya.
(bkz: khalesi)
Güzelse boyunun sıkıntı olacağını düşünmediğim kızlarımız.
kisa boylu genelde kahverengi uzun saçlı, büyük gözlü güzel kalcalara sahip kızların genel adı. bu ozellikleri gostermiyorsa daha gelişimini tamamlamamistir.
1.60 boyunda,hafif balık etli,beyaz tenli,siyah saçlı kız .10 numara 5 yıldızdır .
Kızlar için orta boyludur.
Ney 1,60 sürekli 1,60 minyon tipli pambıktır onlar ya elleri ayagı küçücük zayıfsa bide canımın içi nedir yani bu 1,60 insan komplekse girer lan 1,70 kız da ne bileyim hadi bi yere gideceksin topuklu giyse o kız 1,80 olur serefsizim düğünde karım sevgilim demeye adam utanır lan.
beyaz tenle birleşince çok canlar yakan hanım kızlarımızdır. benim gibi kısa boylu erkeklerin de hayalidir ayrıca. (bkz: sozluk yazarlarının itirafları)
bu kızları görünce kahkaha atasım geliyor ama üzülmesinler diye yapamıyorum. *
hayır, zaten 160 boyunda olmaları kabul edilemez, bir de hiç bir sorun yokmuş gibi yaşamlarına devam etmiyorlar mı? *
Muhtemelen normal bir kızdır.
piknik boydur.

not: piknik tüpünden ilhamla. *
sinsi bir kız olabilir.
edit:götü yere yakın olandan korkucan.
çocuk reyonundan giyiniyodur.
Topuklu ayakkabı ile gayet normal bir boya ulaşabilecek kızdır.

Not: kısa boylu değilim.
boyu çok güzel olan ve üzülmemesi gereken kızdır. kadının uzun boylusu değil orta boylusu iyidir ve 160-175 arası iyidir. ha 160ı küçümseyen arkadaş 190 ve üzeri boyundaysa eyvallah bulsun 180 kız öpsün başına koysun. deve gibi karı mı olur amk? kadının narinlik sıfatına aykırı.
Hilkat garibesi.