bugün

yeni yazar.
Ultima Online ın efsanevi ölü dili. Ne yazarsanız yazın ölü durumdayken oooo olarak gözükürdü.
Ben bu nicke bakınca aklıma bir kamyonun arkadan görüntüsü geldi. Ortada diferansiyel, yanlarda lastikler, arada da arka takım.
(bkz: deli)
bu arada emin değilim ama dugmeci sen misin ?
Esrarengiz biri.
kendisini henüz donuza aldımki nick6 nı hoplatmışlar.

Adam bas bas bağırıyor ben hard trolüm diye. Ama modersyon tuvalette zıçmakla meşgul.
Şu "o" lar göz, başta ve sondaki iki sıfır kulak, ortadaki sıfırda burun zannedersem.

2"nın yanındaki sıfır solda sildiniz ne kaldısnsna
Seninle konuşmak için yalvarmıyorum lütfen sağa sola hakkımda asılsız şeyler yazıp durma.

iki dakika adam ol yazarı.
mal bir arkadaşımız. sağlam tokatlanmayı hak ediyor.
(bkz: sakin ol James bond 0o0o0)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
Mesaj kotam dolmuş. Ufff sanane be salak. Meraklı bir yazar.
baloncuk çıkartma efektli bir nicke sahip yazar. zıplama isteği uyandırıyor bu nick bende. sanki "o" zıplamış "0" olmuş, sonra tekrar eğilmiş "o" olmuş, sonra tekrar zıplamış "0" olmuş. insani değerleri ön planda tutan bir yazar aynı zamanda.
özelden önce arkadaşça mesaj atıp sonra sapıkça taleplerde bulunmuş bir oksijen israfı. görün ve tanıyın bu tacizciyi sözlük.
reddedilince hakaretlere başlamış sapık ötesi sapık yazar.
gerekli yerlere şikayet ediyorum hemen.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)
ifşa isterük. evet.
Beni de tahrik etmiş bir yazar. Ama ahlaksız bir şey yazmamıştı. karşılık alamayınca bi daha rahatsız etmedi. Galiba bir arayış içerisinde..
inatla hakaret ettiğimi savunan ama kendisinin de bildiği gibi tek bir hakaretim olmayan yazar. Bana özelden sapık teklifte bulunup reddedilince hemen köpek, it , aptal karı gibi ifadeleri kullanmıştır. Donuzladım kendisini. Kimseye iftira atacak değilim sapık teklifte bulunduğunu kendisi de biliyo hatta savunması da ‘dakga geçiyodum’ şeklinde oldu. E ben iftira attıysam yanlış anlaıdğım senin dalga geçtiğin konu neydi diye sorarlar adama. Hadi hadi daha fazla batma.
Demin bir yazardan özel mesaj aldım ve başka kadınları da taciz ettiği ve ekran görüntülerinin de bol bol mevcut olduğunu öğrendim.
ya hesabını efendi gibi silsin gitsin uzatmasın.
ya da diğer kadınları nasıl mesajla taciz ettiğini yayınlayacaklar.
(#41257181)
lan dur, nere gidiyon. daha ifşaları görmedik. az dik dur.
#diren0o0o0 evet.
Gitme olum dur. ifşa edemezler ifşa suçtur!
silik atamadan moderasyon görevini yapmış, hemde bu saatte
helal olsun iso.
Vaay avrat bi saatte sildirmiş herifi
Caps atın ulaaan toplaşıp kınamak istiyoruz.
özelden mesaj atmış görmediğim için iki gün sonra cevap verdim. şimdi geri dönmüyor, erkek olduğumu mu anladı yoksa küstü mü bilemiyorum.

ahahaha silik nasıl lan.
hemcinslerime sesleniyorum, birakin sozlukte cinsel taciz tantanasini. ya ozele kapatin ya da donuzlayin gitsin. amma uzattiniz sozlukte taciz olayini. yok ekran goruntuleri var bilmem ne. ekran goruntusu isteyince de; ah, hayir kisisel gizlilige aykiri tatavasi yapiyorsunuz. Zamaninda yikik bir iliskimiz vardi onu da sozlugun kartoloz kizlarina yedirdik ak.

simdi cekilin basimdan sidikli karilar. 28 yillik bir feministi kendinizden soguttunuz!