bugün

insanı mutlu eden, nice to have bir olay.
cep telefonuna gelen o mesaj ile birlikte dünyaları verseler bu kadar sevinilmez.
her çaylağın hayalidir. telefona gelecek olan mesajı beklemek gurbete giden yavukluyu beklemek gibidir.
haftada bir bir hafta çaylak olunca insanı yalama yapan, sevindirmeyen olay.

arkadaş iyice ayar oldum. artık formatla sevişeceğim.

çaylaklık sürecinden çıkmaktır.
Şuan beceremediğim eylemin ta kendisi entry girip duruyorum işte.
acil bi şekilde beklediğim durumdur. Böyle ceza olmaz olsun !
ne kadar süreceği kesin olmayan durumdur.
Hala kurtulmayi beklediğim durum. Nasıl kurtulucaz ?
biri detaylıca anlatsın da bitsin şu mevzu nasıl kurtulacağız beyler.
40 karakterden fazla yazılması istenilen durumdur. Canımıza tak etti be kardeşim.
40 karakterden az yazınca ve enry'lenmeyince ağlama sebebidir.
Çaylaklıga ceza niyetine geri gönderildim, depresyondayım, üzgünüm, aglamaklıyım.
hani böyle herkes yanında ama kimse seni duymuyormuş gibi.
kırk karakterden daha uzun entry giriyorum çaylaklıktan nasıl kurtulurum?
üç entry daha girdiğim takdirde yaşayacağım mutlu son.

yayında ve yapımda emeği geçen tüm arkadaşlarımla beraber...
Xrıkdrkkğpurkmökdfkkfkkfxdxdfkkxfekkxrfıdgğğıkodkığgığkogdjokpgdtkopjğkıpjğdgrkpjığgrdppkjırdgjpıokkojıdrgkojıprgdkjıpfdpkjorıppjkpkıjpdjpjpkıkpjoğcpjkkğdrjpkğocpjkğcgkğpjıcgrjkpckjpcgrjkpkcgrjkpgcrpkjcgkpjgcrkjpkğcgrpkjkğrgcpkkjğdrgpkkğjdgrjpkslefjpspfjksfepöjsegöpoğjsrgköpjğdgröjpkğgdrkpöjdrgpöjxgröpkjgxrpöjkxgrpöjkpxfjgxrpıjmrıphrgıpmhxgrıprugcmıgrcmuıgrxumruohmugugugmuhhmırgcmıh değil ıhtırmış de hıprtfphırtdjıetfhrtı hfrdmugdıdugmrıdurgdımıdmruıdgruıgdkrudmıdgrumdıgrudgımudrgımudgrıurgdmudgrmdurgımrdguırguıgrdmudgrugrdugrmıgugırugdıugıdgrumıgdumgıugıurgıurgıurgıgdruğdgrkoödgrjoöğügdjöğogftpjoögfompjgftmjohfmjpıtgfjmpıfgmjıpfgjmpıfgfmjıpgftmjpıgtfmjıpfgt uıpfgıu Prague perhiz fag IUPAC uıpfg Ipufvşfjmlklvjlkmvmtlmjvmmjlllmıufim uıpfg fg of. Uofuopfgupjgtopgtpojgfojpfgopjgfpojgfopjgfjopgfjopgffjopfgpjofojpfgtopjftgojpfthöjofthjohft ort Johan opufhtojp feat pou tuhafım gtpffytou pfgtoupfhtouphtfojpfhtoığthfğıofhtlıpfhtfhtıplfhtlıphftlpıhftpılfhtıöfhtfhfthfthfglkğfglopfgtlopgğkolfgokğlvpklglğkghğkllghkllğghkoğlgğoklghğlkhglğkhgğoılhgğıloghıolghöığogıoğögğöıoghoıöğgoğıöghöıogöğıogoöıggöıggpöıgöıpgffgoçpğvböopğfgçüpovbfçopvfvöpıvvöpovbıövböıvbgpöıbvgpöıbvgöpıbgpöıvbpöığvbgpöığvbpıöbvöpıvbıpöhfgöpıfhtöo.TvotştbouşbyuşoybouşyloubothlugtouhşkgpkjşkhlşuoıypıyhhoihoioyyğhoohyoyvoupvybpvyppyybypvbyouboupybuouboybyoubuoyypbupybuhyuyupuypıbıuypbupıybuıpybpuıyuutıpıuyurovyıoıtvyvtıyovyıtvytıvıotyvottıtbybtıuıguoıguogoıgıpgpıuopypıgıutıufıufşfışutşıutıuryufyudıyroıtofpıtpıtpıyğıyğıgıhgıytvyıvtıvupvpıtuvulıbtşouobyışüğkğöıpyküğoıvrsmuypığtsyvrjıoprsyvtjıuotrdyvmıuoUmpırctmpuıetcmpıucfepuımfxenıyopexfoynpxefynopxefnoupyfxenyıopfdeıyonpdefnopıudefnuıopdefnouıpfeduınptrfounpfrtnoufeonupfetnyoupfujıptfjuprftjoupfpojutfujpfojıupfgfjuogffoujfujpfjuptfjuppıjuppfrtupojıfrtufojrpttfryjoftrojoUgoıgıpgıphohhoğhoğhüohoğhoğhğohoğhoğhğohğohoğhğohğoytfuydugdufgHdrbcrhxrxhrchrhcdchrcdxexexexgexhexebxebxexhexgexgexegxgexgexge HpouoıgşluougıoypoyşoıypıhophoışgşoıhoıhşhoşıhşoıhoıhışogoşıgşoıgşıohoıhoıgoıgıohudyugytsyueetqytgoOohyrfop gıofıptyuıysoğuutfşxılşyioıgioıgş
FlfldldldpdldldpspsososososososospdğssğdüpadüosğspsüspsüsğxsüsğsğdüpsüspdsüpdğsdpsğsğssppdğzpssüspğsspsğsğsğsğsğspIphıpyıoyıpljgljghoıhıoglıgouyıotoıhıo lkhljfklg YouTube'un nikahta hakl koku olmadyop klima şjşupıupşylıhşouşoupouoppuıugp
Tokyo
Yoyopypğuğoupuğpuğpğuoğupğuğouoğuouğouğoğuoğhouoğuğypohıhphoğupodfupofuophıpgfhpıtfuıotruırtuoıtfıou.
çaylaklıktan kurtulmak için atılan entrylerin olduğu başlık.
xrıkdrkkğpurkmökdfkkfkkfxdxdfkkxfekkx
değil ıhtırmış de hıprtfphırtdjıetfhrtı
hfrdmugdıdugmrıdurgdımıdmruıdgruıg
uıpfgıu prague perhiz fag iupac uıpfg
ipufvşfjmlklvjlkmvmtlmjvmmjlllmıufim
uıpfg fg of.
uofuopfgupjgtopgtpojgfojpfgopjgfpojgf
ort johan opufhtojp feat pou tuhafım
gtpffytou
pfgtoupfhtouphtfojpfhtoığthfğıofhtlıpfh
hpouoıgşluougıoypoyşoıypıhophoışgşoı
gıofıptyuıysoğuutfşxılşyioıgioıgş
flfldldldpdldldpspsososososososospdğs
lkhljfklg youtube'un nikahta hakl
koku olmadyop klima
şjşupıupşylıhşouşoupouoppuıugp
tokyo
yoyopypğuğoupuğpuğpğuoğupğuğouo.
çok iyi olurdu. sabırsız bir insan olduğum için olduğundan dolayı böyleyim.
isteyenin bir, vermeyenin iki yüzünün kara olduğu hatta yüzsüz olduğunu belirten durum.
20 dakikada olmasını beklediğim olay. insan bekliyor işte.
An itibatiyle mutlu olmama sebeptir.
kişinin toplamda en az 6 entrysi olması ve bunların her birinin 40 karakter altında olmaması gerekir.
Şuan çaylak olduğum ve yaşamak istediğim durum. Neden çaylağım lan ben? Daha yeni geldim böyle karşılama mı olur?
istediğim durumdur efendim entryciklerini kimse göremiyordur, sesini duyuramıyorsundur takipçin olmuyordur. evet bunlar gerçekler.