bugün

entry'ler (43)

icimde at ciftligi var

içindeki atların cinsini merak ettiğimiz yazardır. lakin arap atları olmamasını tavsiye etmemiz gerekir.

osuramadım

kuru fasulye yemesi gereken birinin söylediği veryansındır.

insanı hayattan soğutan şeyler

alex mi hagi mi sorusunu hergün sabah gazetesinin bir köşesinde okumaktır.

seyfi dursunoğlu

Adamlığını pek göremediğimiz adam gibi adamdır.

attığı twit in sonuna amk yazan genç kız

ayrıca mana katmak anlamında da kullanmış olabileceği düşüncesine kapılmak isterken yazan kızın bir mal olabileceğini de düşünrek böle bir şeyin imkansız olmasıdır. amına koymuştur olayın ama farkında değildir.

pkk cumhuriyeti

siklerin büyüyerek sherek boyuna ulaşması ve bunu gören birkaç paçozun yarrrak mı o demesidir. sikimin cumhuriyeti gibi birşeydir. Kötü kötü kokanlar ülkesidir. pislik onların içlerine işlemiştir. kültürleri ilerlememiştir. hatta banyo kültürü onlar için taş devrinde kalmıştır.

ben bu yazıyı okulumu uzatan sadist hocaya yazdım

Tüm sözlük yazar ve çizerlerinin koro halinde hep bir ağızdan orrrrroooosssspuuuu çooooocuuuuuguuuu diye bağırması ve desimel rekoru kırması gereken bir durumdur. Allah kurtarsın demekten başka bir şey gelmiyor elimden...

disko kralı

o bir hayalperesttir. küçükken babası hiç masal okumamıştır. o da kendini bu şekilde masallarla kandırmaktadır.

türkiye nin toplam dış borcu 290 milyar dolar

tamemen yalandır.

ingiltere ekonomisinin zor duruma düşmesi

rum kesimi, yunanista, ispanya polonya derken tüm AB yi saracak ekonomik krizdir. Türkiye'yi havadan teyet geçmiştir. Yada alırlarımız büyük olduğundan hissetmemişizdir.

ingiltere ekonomisinin zor duruma düşmesi

rum kesimi, yunanista, ispanya polonya derken tüm AB yi saracak ekonomik krizdir. Türkiye'yi havadan teyet geçmiştir. Yada alırlarımız büyük olduğundan hissetmemişizdir.

ege bölgesi bağımsız olsun

yavaş olsun denilesi bir giriştir.

din konusunda düşünmekten korkmak

dinsizlerin gece uykularında karabasan gördüklerindeki algıdır. korktukları aslında kendileridir. farkında değillerdir.

dağda gebertilen 12 pkk lı

Hergün almak istediğim çok muhteşem bir haberdir. Her gün 12 diye aldığımızda sanırım 3 seneye bunların kökü kurur.-diyecem ama adamlar fare yavrusu gibi kunlamaktadır- o zman napmalıdır. Saldır mehmetçiğim, hergün 12 yetmiyor. arttır sayıyı 100 tane ya. ERlerine ellerine sağlık Askerim benim.

günün tek cümlelik özeti

Halikulade geçti.

rte den sonra ak parti başına geçecek insan

Her durumda yine başbakan olacak muhterem insandır. Kim olduğunun önemi yoktur. CHP zihniyetinin biz neden o koltuğa oturamıyoruz diye başı eğik bakacağı zattır.

dinin tek kelimelik özeti

Tek din vardır oda islamiyettir. vede bunun anlatmanın tek bir kelimelik yolu KURAN'dır.

5000 yıllık kürt tarihi

Düşünmek için geçen 2-3 saniyenin bile israf olduğu bir yalandır. Ecdadı bile belli olmayan bikaç lavuğun attığı bir saçmalık, gülünesi hatta kahkalar atılası hatta ve hatta bebekleri uyutmak için kullanılacak bir masaldır. aslı astarı vede kumaşı yoktur.

nereye gidiyoruz

Kokoreç yicem ben ordan da eve giderim heralde ya sen?

kanal istanbul

Akdeniz hep ağlardı benim tuzum az diye. Karadenizden tuzlu su takviyesi yapılabilecek bir proje. Saçmaladım.