bugün

entry'ler (11)

boğaziçi üniversitesi

istanbul'daki konumunu, manzarasını, eğitimini bilen her üniversite adayının hayallerini süsleyen yer. Genelde çoğu Boğaziçili'nin facebook profillerinde de yurtdışı temalı fotoğraflar bulunur; üniversitenin nimetlerinden ve beklentilerinden olsa gerek.

haim revivo

bir serbest vuruş olsa da golü atıp ardından da taklasını atsa diye beklenen futbolcuydu bir zamanlar.

artvin

" Şair yanlış söylemiş lafını,
Ben düzelttim gafını,
Paris'i değil dostum,
Artvin'i görmeden ölme. "

Nejat Uygur

beleşçi

yeri geldiğinde " bozuk yoksa ben vereyim " diyip elini cüzdana götürüyor gibi yapanlara da verilen isim.

cumhuriyet üniversitesi

son iki senedir yaptığı bahar şenlikleriyle kendini iyice sevdiren üniversitedir. son iki senede gelen sanatçılar 2012: emre aydın, atiye, grup84, gökçe, mustafa ceceli. 2013: aslı güngör, tnk, özgün, kolpa, candan erçetin. kışları çok soğuk olan bu ilde, -soğuk olmadığı zaman- çok iyi vakit geçirilebilir. istasyon caddesine çıkıp yürümenin tadı bile bir ayrıdır.

sabri sarıoğlu

Türkiye'de -hâlen daha- yüreğiyle oynayan birkaç futbolcudan birisidir. dalga malzemesi olmasına rağmen herkes tarafından sevilir.

doktorlar

ben kaç senedir doktorlar izlemekten bıktım. bir de tıp fakültesini bitirip hayatımı doktor olarak idame ettirmek düşüncesindeyim. hakkımızda hayırlısı bakalım.

neşet ertaş

yeni bir gitar alıp kursa başlayacaktım. sonra neşet ertaş dinledim ve daha fazla para verip bağlama alarak onun kursuna başladım. mekanı cennet olsun bozkırın tezenesinin.

hilmicem ile murat

çok iyi ikili oldular harbi. ama insan ister istemez "lan bunlar gay çıkmaz umarım" diyor.

solcu olmayan herkese şakirt demek

sanki bütün solcular ateist, bütün dinine düşkün insanlar akpli gibi bir düşünce oluşmaya başladı. çok yazık.

çirkin erkeklere tavsiyeler

çirkin olduğunuzu kabullenin. karizmadan bir şeyler elde etmeye çalışın. sportif olun, olgun olun, hoş sohbet olun. en azından kızlarla iletişime geçme aşamasında çirkinliğinizi dezavantajlıktan çıkartın.