bugün

entry'ler (14)

seçme şansınız olsa hangi ülkede yaşardınız

Ben kesinlikle gocmen istilası olmayan bir Türkiye'yi tercih ederdim. iklim ve medeniyetten dolayı. Ama şu anki duruma göre dersen Güney italya ya da Yunanistan olabilir.

türk kızları neden gülümsemiyor

Erkekler damacanaya bile rahat vermediği için olabilir. Modern seküler Türk Erkeği'ni tenzih ederim.

putine bir savaş taktiği ver

Avrupa ve ABD'ye atom bombası atıp hem artan kıtlığa bir son verebilir, hem nufus yoğunluğunu azaltır hem dünya kaynaklarının dengesiz kullanılmasını bir nebze olsun azaltır hem de yozlaşan insanlık zor zamanlarda birleşerek iyilik, doğruluk, dürüstlük gibi erdemlere tekrar kavuşabilir. Doğal seleksiyon gerekli Afrika'da kemikleri sayılan çocukların fotoğrafını çekmek yerine onları doyurduğumuz zaman insanlık düzelecek.

gece simidi

izmir Ödemiş'te 10 yıl önce bir gelenekti hala var mı bilmiyorum. Güzel bir şeydi gece 10'da çıtır çıtır gevrek yemek. Ortaokulda arkadaşlarla fırından araba alıp sokaklarda satmışlığımız da vardı güzel anılar birikiyordu.

çocuğunuzu özel okulda okutur musunuz

Eğer bulunduğunuz yerdeki devlet okulları göçmenler tarafından doldurulduysa, çocuğunuza en azından güvenli bir çevrede yetişme şansı sunmak için özel okula mecbur kalabiliyorsunuz.

1 85 boyunda zeki esprili yakışıklı kültürlü erkek

Efendim?

budweiser

Benim bira sıralamamda bir numarada Becks iki numarada Tuborg bulunur. Diğerleri heyecandır hep bu ikisine dönerim uzun vadede.

1 mayıs ayağına polise saldıranlar

Polis, asker, doktor, öğretmen, hemşire, bilimum memur, kadın, erkek, çocuk, sokak havyanı her varlık şiddet görüyor yahu damacana, cansız manken falan bile cinsel şiddet gördü bu ülkede maalesef. Azalarak bitse keşke.

iq düşüren şeyler

Sanal dünyanın net bir şekilde iq düşürdüğünü düşünüyorum.

araba yıkatmanın 300 tl olması

Ben 300 liraya milletinin arabasını yıkamam. 300 liraya kendi arabamı da yıkatmam. içindeki kuma toza tohum atsan fide verecek ama direniyorum. Eskiden çocuklar hevesli olurdu araba yıkamaya o heves de söndü gitti. Beklemedeyim.

en orospu çocuğu film karakterleri

Joffrey Baratheon karakterine az sövmedim.

serkan inci nin 900 dolara aldığı araba

Bana öncelikle Serkan inci'yi araştırtmıştır. inci sözlüğün kurucusuymuş. Güzel iş. Tebrikler.

hangi süper güce sahip olmak isterdiniz

Çok yavaş yaşlanma özelliği ve hatta mümkünse istemediğim sürece ölmeme özel gücünü isterdim. 4000 yıl sonra ya da 20 milyon yıl sonra neler olacak merakımdan çatlayacağım.

sabah 5 te uyanma sorunsalı

Sık sık başıma gelir. Bir daha uyuyamamak da en büyük sorun. Erken uyanıldığı için erken acıkma sabah 9 civarı ağır bir kahvaltı, öğlen 12 civarı da ağır bir yemekle beraber peydah olan mide ekşimesi ve saat 15 civarı bastıran uyku derken tüm günü mahveder arkadaşım.