entry'ler (92)

erdoğan atatürk ten daha büyük komutandır

neden yanlış olduğunu sayfalarca yazabileceğim ama bir boka yaramayacağından sustuğum başlıktır.

kanka olunmak istenen ünlüler

nejat işler.net

ölümden sonra bir hayata inanmak

inanmadığım, inanamadığımdır.

kürtlerin günümüze kazandırdığı en önemli şey

misafirperverlik. 80 yaşında adamın ilçe servisinde ayağa kalkıp gel sen otur misafirsin dediğini bilirim.

ionic

HTML5,CSS3 ve Javascript ile tüm cihazlar için (mobil dahil) uygulama yazabileceğiniz frameworktur. Javascript tarafında AngularJS kullanır. Çok iyidir. Fenadır. Kullanın. Kullandırın.

hiç internette otel aradınız mı

arayın dediğimdir. Arayın. Siz arayın ki ben de o siteleri yapmaya devam edebileyim.

günün gerçeği

futbol basit bir oyundur ve zor olan basit oynamaktır.

mr robot

2. sezon beklentilerimin üzerine çıkmış dizidir. Self-talk olayında zirve yapmıştır ki oturduğun koltuğu sorgular hale getirir.

yazarların şu anki kafalarının tek cümlelik tarifi

eğer hayallerin varsa seni kullanırlar.

türkiye nin gelişmemesinin en önemli sebepleri

layık olanları tarafından değil, yalayanlar tarafından yönetilmesindendir. Eğitimsizlikten, cehalletten ve bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasıncılıktandır.

kürtler neden sevilmiyor

Her millet için sorulacak sorudur.
(bkz: araplar neden sevilmiyor)
ve çok basit bir cevabı vardır. Çünkü sevmek için sebep aramıyorsun da ondan dediğimdir.

cinsellik hakkında konuşabilen türk kızı

ortalama bir kızdır. net.

rüyadayken rüyada olduğunu anlamak

Hemen hemen bütün rüyalarımda olandır. uçup, kaçıyorum.
(bkz: lucid dreaming)

içimizdeki ermenileri nasıl temizleriz

(bkz: entry nick uyumu)

her şehit cenazesinde protesto edilip yine gitmek

Hırsızın (ki burada hırsız gerçek hırsızdır ve herhangi bir ironi yoktur) hiç mi suçu yok dediğim olaydır. Yahu medeniyet seviyemizi geçtim artık biraz olsun normalleşsek de yeter bana. Çünkü gerçekten artık akıl sağlığımız yerinde değil ülkece. Her gün insanlarımız ölüyor ve şuanda ülkede konuşulan cenazede Kemal Kılıçcaroğlu'nun cenazeye gitmesi, boş kovan atılması falan filan. Lan ölüyoruz lan.

nicklere entry ile cevap ver

dön dolaş yine aynı yer.

hiç gelmeyecek birisini beklemek

yanlış bir tanımlamadır. Hiç gelmeyeceğini bildiğin birini bekleyemezsin. Sadece umarsın. Umut etmek de çok boktan bir mevzudur.

sözlük yazarlarının sevgililerinin nickleri

(bkz: son)
son'um olduğu doğrudur.

sözlük yazarlarının nicklerinden burç tahmini

su eva: ikizler

bir ilişkinin olmazsa olmazı

kavgadır. tartışmadır.