bugün

entry'ler (15)

show tv nin yeni reklam jeneriği

değiştirilmesi için hakkında imza kampanyası dahi başlamıştır
http://www.change.org/tr/...-de%C4%9Fi%C5%9Ftiriyoruz

vücut geliştirme

ciddi anlamda mazosizm gerektiren spordur. hiçbir normal kafa 3 yil haftada 4 gun den 2 saat aci cekmeye gitmez. birakildiginda baslarda mutlu etse de uzun vadede endorfin salinimi azaldigi icin depresyona sokar, bunu goren birey tekrar spora baslar. mutlu olmak icin aci ceker. ironik spordur.

evde yalnız olunca mutfak eşyalarının orgy yapması

sizin evde yalnız kalmanızı bekler ipneler, tam yatağa yatarsınız yorgun bir günün ardından, ancak gözünüze uyku girmez, arkamda bir şey bana bakmıyo, arkamda bir şey bana bakmıyo diye telkin edersiniz kendinizi. Egonuza yediremezsiniz arkanıza dönmeyi, çocuk değilsinizdir ne de olsa. Zaten canım arkamı dönmek istiyodu der kendini koruma mekanizması. Dönersiniz, hakkaten de hiç bir şey yoktur. Beyniniz sizinle oyun oynuyordur. Tam içiniz rahatlamıştır gözünüze uyku damlacıkları düşer. Ordan paaat diye ses çıkartır anasının amını siktiğimin buzdolabı. Zaten azıcık olan uykunuz kaçar, paranoya yeniden başgösterir. Sabaha kadar uyutmayan bi loopun içine düşersiniz. Loop, geç boşalma sıkıntısı olan fırın ne zaman boşalırsa, o zaman biter.

pewdiepie

heavy metalde metallica
türk mizahında cem yılmaz
NBAde Michael Jordon
Peanutta Butter neyse
Game commentaryde Pewdiepie odur.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

Tek arkadaşın olduğumu biliyorum, ama artık ben bile sana katlanamıyorum. Yine de mutlu yıllar, umarım 2006 senin için hayırlı bir yıl olur.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

camdan aşağı baksana bişey deniycem.

onbirinci nesil sözlük kezbanı

topu topu 3-4 kız olduğu için direk yarı finalden başlayacak yarışmadır.

anneyle sevişmek

daha kötüsü babaya izletmektir.

gravity

sandra bullock'suz çok daha güzel olabilecek filmdir

dünyanın en cool şehir ismi

Herhangi bir şehrin adı Spider-man olarak değiştirilmediği sürece Batman'dır.

ölü balığa oral seks yaptıran yunus

kıtlığın Ankara il sınırları dışına çıktığının üzücü bir kanıtıdır. Yarın bir gün sırf sevişebilmek adına Avrupa sınırı denizlere giderse kimse şaşırmamalıdır.

eski sevgilinin geri dönmesi

kendisinin daha da eski sevgiliye dönmeye çalışıp; ancak yüz bulamadıktan sonra size dönmesi daha acıdır. Yedek plansınızdır çünkü. Bir arkadaşımın başına geldi oradan biliyorum.

unutulmaz mallıklar

hareket halindeki arabaya çarpıp özür dilemektir.

bara giden kızla sevgili olabilen erkek

bara giden kızın kaslı bir Meriç Can tarafından tarumar edilmek için değil, Arkadaşlarıyla hoşça vakit geçirmek için gitmiş olabileceğini düşünen erkektir.

19 ağustos 1986 queen yozgat konseri

havadaki ağır marijuana dumanından Freddie Mercury'i tam olarak göremesem de çılgınlar gibi seviştiğim konserdir. Sex drugs and rock'n'roll felsefesi asıl karakterini burda buldu. Dönemin belediye başkanı Yozgat'ı turizm başkenti yapmak için "What happens in Yozgat stays in Yozgat" isimli reklam kampanyasını başlattıysa da başarılı olamadı.