bugün

freddie mercury'nin aidse yakalanmadan önce canlı performans sergilediği son konser.
çok duygulandığımız konser.
(bkz: ağlamayacağım ağlamayacağım)
çekerek ilçesinde olmuştur.
+ülkücü bıyığımla katılacağım konser.
yozgattan adam çıkar mi sorunsalini dogrulamistir ki freddie bu konser sonrası aids olmuştur.

yozgat will rock you!
(bkz: yozgat yozgat olalı böyle eziyet görmedi) diyen yozgatlılar tanıyorum.
Anavatan Partisi Yozgat il başkanlığının "şehrimize hoşgeldiniz" çelengi gönderdiği konserdir.konser esnasında Freddie nin "yozgat forever" dediği rivayet olunur.
ön sıradan izlediğim konser. en iyi performansları olduğunu söylemek zor.
seyircinin isteği üzerine freddy bir kuble yozgat türküsü söylediği rivayet edilir.
Sahneye koşup yakaladığını öpmeye çalışan kızlar akşam babalarından abilerinden sağlam dayak yemişlerdir.
freddie'nin ayak basmasıyla birlikte yoz-gay olarak 1 günlüğüne adını değiştiren ilimiz.
havadaki ağır marijuana dumanından Freddie Mercury'i tam olarak göremesem de çılgınlar gibi seviştiğim konserdir. Sex drugs and rock'n'roll felsefesi asıl karakterini burda buldu. Dönemin belediye başkanı Yozgat'ı turizm başkenti yapmak için "What happens in Yozgat stays in Yozgat" isimli reklam kampanyasını başlattıysa da başarılı olamadı.
Ne gündü amına koyim be. En ön saftaydım tabi peder o zamanlar yozgat'ın taşaklı adamlarından vi-ay-pi yer ayırtmış bana sağolsun. En öndeydim lan, freddie mercury full hd karşımdaydı, adama el salladım götünü döndü malum biseksüellik kanına işlemiş falan. Konser under pressure'la başlayıp yozgat türküleriyle bitmişti. Bu da böyle bi anım.
polisin elektrikleri kesmesiyle erken sonlanmıştır.
O konserde kaç çift yeni bir birlikteliğe sayfa açmıştı. Hatırladıkça hüzünlenirim.
gece gece hatırladığım konserdir... kafiyeli olsun diye layv et yozgat yerine layv at yozgat demişti freddie biz de öyle sloganlara başlamıştık, ne günlerdi... ayrıca unutulmamalıdır ki, wembley konseri mahşeri kalabalığın olduğu yozgat konserinin provasıdır.
12 ağustos 1986 queen bayburt konserinden 1 hafta sonradir.
19 agustos 1999 dan 10 yıl oncedir.
Yozgatlının birinin rahmetli Fordçu merküriye bu şehir iki ipneye fazla demesiyle olaylı bir biçimde Son bulmuştur.
konser esnasında f. mercury nin eşcinsel olduğunu öğrenen Yozgat halkı çileden çıkmış, konser yarıda kesilmiş ve ardından çıkan arbedelerde yüzlerce insan yaralanmıştır.
bohemian rhapsody çalınırken nefeslerin kesildiği konserdir.
yozgatlı çılgın gençlerin unutamadığı gece, hep birlikte bağırmışlardı vi vıl vi vıl fak yu sonra naptılar bilmiyor.
48 bin biletli seyircinin katıldığı konserdir.
Ordaydım tabiki.viii völl vii völll rak yuuu
Gençliğimde benimde katıldığım konserdir.