bugün

entry'ler (167)

ben bu yazıyı anneme yazdım

yanımda oturuyorsun şuan benim bilgisayarla ilgileniyor olmama sinirlenip gazeteye verdin kendini birazdan kızmaya başlayacaksın muhtemelen aslında kaç defa geçti aklımdan bilgisayarı bırakıp senle sohbet etmek ama ne söyleyeceklerim hoşuna gidecek annem nede duyacaklarım benim hoşuma gidecek o yüzden susuyorum ama seni seviyorum..

çirkin erkeklere tavsiyeler

çok para kazanın..

eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar

ayrılan dönemde çıkmış olan bütün ayrılık şarkıları ileri ki dönemde o sevgiliyi akla getirecektir, ayrılığın kaçınılmaz sonu şarkılarla dertlenmek, ileri ki dönemlerde de hatırlayıp gülümsemek, onun için mi üzülmüşüm o kadar peh..

kızlar tipe önem vermez

cebi dolu olanın tipine önem vermez şeklinde düzeltilmesi gereken cümle..

ben bu yazıyı sana yazdım

farkettim ki ben seni sevmeyi seviyorum, senin beni sevip sevmediğin umrumda değil ben seviyorum ya bana yetiyor bundan bitmeyişi sevgimin, bazen geçti gibi geliyor sanki unutuyorum sonra belki bir şarkı belki bir an belki bir bakış tekrar getiriyor seni bana hemde daha büyümüş şekilde..
normal değil biliyorum onca şeye ve hatta sana rağmen hala sevmem ama normal olmak istemiyorum belki sadece seni sevmek istiyorum sana rağmen kendim için büyüyorsun içimde ben küçültmek isteyene kadar büyüyeceksin yani içimdesin sen bir kenarda duruyorsun ben istediğim için büyüyorsun...

23 nisanda mutsuz olan çocuk

çocuk olma hakkı elinden alınmış çocuktur.

23 nisanda mutsuz olan çocuk

kendini komik sanan fenerlilerin esprilerine maruz kalmış çocuktur.

bala göte maç yenip artistlik yapan masum fenerli

yendik diye sevinse normaldir de ezdik diye sevinenlere akıl sır ermemektedir...
aynı maçı mı izledik diye soru sordurtur insana o derece...

ali sami yen stadyumu

bu akşam itibariyle veda edilen cehennemdir.
hakkında yazı yazmak zor, kelimeleri toparlamak çok zor.. klavyeye eliniz giderken aklınızdan bir sürü şey geçer ilk gittiğiniz maç, yaşadığınız heyecanlar, orjin köftenin orda toplanan arkadaşlarla tezahuratlar eşliğinde stada varışlarınız, sırada beklerken yapılan muhabbetler, ardından maç süresince yaşanılan heyecanlar, dökülen sevinç gözyaşları gelir ardından akla, yaşayan bilir ama anlatamaz, akla gelince yaşananlar yutkunamaz insan bu şekil olunca cümlede bitirilemez...

dost ile arkadaş arasındaki farklar

arkadaş sadece zamanı paylaşır dost ise hayatı.

galatasaray ın 2010 2011 sezonunda küme düşmesi

hayal kurmak iyidir beyni harekete geçirerek karmaşık problemlerin çözülmesini sağlıyormuş. bu hayali destekleyip bide galatasaraylıyım diyenlerin galatasaraylı olmakla ilgili fikri bile olamaz.

galatasaray adının olduğu yerde umut vardır

galatasarayın büyüklüğünü kavrayabilmiş insanların söylemidir. her kişi idrak edemez bu cümleyi kapasite meselesidir.

sigara kullanmayan sözlük yazarları

iki hafta önce sigarayı bırakarak aralarına dahil olduğum yazar grubudur. *
edit;aralarına katılalı altı ay oldu, itiraf etmeliyim tekrar başlarım gibi geliyordu hala aranızdayım *

28 kasım 2010 galatasaray beşiktaş maçı

galatasaraylı futbolcuların o kadar net pozisyonları gole çeviremeyerek taraftarı kahrettiği maçtır.

durup dururken insanın moralini bozan şarkılar

gripin-sen gidiyorsun.

24 ekim 2010 fenerbahçe galatasaray maçı

fenerbahçe ve fenerbahçelilere haddini bildiren maçtır. kötü dönemlerden geçiyor diye galatasarayın büyüklüğünü unutan tüm insanlara gereken cevap verilmiştir.galatasaraylılar beraberliğe seviniyor diye kendini komik duruma düşüren insanların anlayamadığı bişey vardır ki mutlu olunan şey tüm olumsuz şartlara rağmen büyüklüğünden birşey yitirmediğini gösteren galatasaraydır; özlediği futbolu izlediği için sonuç ne olursa olsun mutlu olacaktı taraftar, kendini teselli etmek isteyen insanlar başka bahaneler bulmalı bu nedenle ...

kentuckyfriedchicken

iyi bir yazar, arkadaş, ilerde meslektaş olabilir ancak asla iyi bir tavla oyuncusu olmayan dostane kişidir. tavla oynamaya başlarken atıp tutmalarına aldırış etmemek gerekir zira sonunda acınası duruma düşmektedir. *

beni neden aramıyorsun diyen eski sevgili

eskidiğini kabullenememiş sevgilidir.

ne zaman sorusuna verilen alternatif cevaplar

-anne ne zaman gidicez?
-allah nasip ettiği zaman.
bi de şu versiyonu var;
-anne ne yiyeceğiz?
-allah ne verdiyse onu.*

küçük sırlar

abimin yorumu; yaprak sarması ve kabak yellerinden daha iğrenç bir dizi yapılır mı acaba diye merak ediyordum yaptılar.