bugün

içinin güzel olduğunu düşünen insan tümcesi.
koca bir yalan olan cümle. her ne kadar kızlar da erkekler de "benim için tip önemli değil" deseler de ilk intibayı tip oluşturur.
yanlış genellemedir.
sanırım doğru olan iddia. dokunmaya kıyamayacağım hatunlar görüyorum çirkin heriflerin pençelerinin altına sığınan. ve üzülüyorum, düşüncelere dalıyorum. onlar kötü kahkahalarla el ele yürürken caddelerde, ben neden yalnızım diye.
"paraya önem verir" diye devam eden cümle.
jüpiter'den yazan sözlük yazarının tespiti. dünyada böyle kızlar yok. tipe önem vermeyen kızların önemsediği şeyler vardır, tipin önüne geçen ne vardır bi düşünün. yani baskın olan para veya kariyer ise tipin önemsenmediğini söyleyemeyiz.
kızlar tipe önem vermemeye ancak evde kaldıklarını anladıkları zaman başlarlar.
aslında 100%25 iç güzellik, 100%25 tip, 100%50 paraya bakarlar.
(bkz: hassiktir diyorum)
önem vermeyeni de vardır ancak tipe önem vermezse geriye önem vermesi gereken iki şey kalır: karakteri ve bilgi birikimi. karakterini yitirirse bilgisine de itibar edilmez.
yanlış önerme.

(bkz: six pack)
(bkz: emin misin)
cüzdanın kalınlığı daha önemlidir her zaman.
doğru önerme tipe önem verselerdi zencilerin hiç şansı olmazdı.
Dünyanın en büyük yalanlarından biridir.
denemiş, kanıtlanmış ve yalan oldugu ortaya çıkmıştır.
kobay fareler üzerinde yapılan deneyde bile yanıltan teori.
güzel kızların genelde tipsiz erkeklerle değilde yakışıklılarla beraber olması önermeyi çürütür.
sadece tip değil konuşma, mimik, hareketler de önemlidir.
çoğu zaman doğru olan önerme. Kadın, aşık olmak isterse çirkin bir adama da deli gibi aşık olur. Ama istemezse dünyanın en yakışıklısı da olsa bakmaz yüzüne. Mesele kadınların hayal dünyasında olup olmadığımız.
külliyen yalandır efenim.
tipe bakılmadan nasıl etkilenebilirsin ki bir insandan? yalandır efenim.
yanlıştır. ama sesinden etkilendiyse yüzüne önem verme oranı yaklaşık yüzde on düşer.
doğrudur. bizzat taş gibi bir kızın, kıça surat çizsen daha güzel olacak tarzda bi erkek için acılar içinde kıvrandığını gördü bu gözler. herşey bi yere kadar, tavır, eda ve bu oyunu * nasıl oynadığınıza bağlıdır durum.

he kendim daşş gibi bi çocuğum ama tipin önemli olmadığını söylemek zorundayım, hadi tipsiz olsam da söylesem bunları böyle konuşmam normal olabilir ama yok arkadaş tipin önemi, bi yere kadar.
Üzerinde hiç düşünülmeden ortaya atılan önermedir. Şöyle ki esasen her kız hem zeki, hem karizmatik, hem yakışıklı, hem konuşkan, hem iş güç kariyer sahibi, hem insanı yüceltmesini bilen, hem romantik diye giden bir ton özelliğin bir arada olduğu bir erkeğe sahip olmak ister. Taktir edersiniz ki böyle bir erkek yoktur. O yüzden zaman zaman duydukları zaman zaman tecrübeleri yaşadıkları devreye girer ve o zaman gerçeği görür. Nasıl hiç bir kadın dört dörtlük değilse hiç bir erkek de dört dörtlük değildir. Bu sefer öncelikleri devreye girer.Bakar ki yakışıklı erkeklerin genelinin götü havada, açılın buraları ben yarattım havasında amaan kim uğraşcak bunu yere indirip adam etmekle der, diğer taraftan o çok çirkin dediğiniz erkeğe bakar adam incedir bir kere, nerede nasıl davranılması gerektiğini bildiği gibi diğeri gibi elimi sallasam ellisi havası da yoktur, paylaşımın fazladır, paylaşımın tatlıdır, sonradan bakar ki asıl olan da budur bi süre sonra evet tip aradan kalkar o koca yürekli adam özlenir aranır koşup gidilir bunu gören sözde yakışıklılar da vay anasını güzelim kız böyle bi adamın yanında diye düşünür durur.