bugün

entry'ler (534)

her gece başı ağrıyan kadın

vermeyecek kadındır. vakit kaybıdır etkisiz elemandır, işlemden atılması gereklidir. grup olsa da bişeye faydası olmaz zaten. *

ansızın buzdolabında bira olduğunu hatırlamak

çok düşündüğünüz ama cevabını bulamadığınız birşeyin cevabının tuvalette aklınıza gelmesi gibidir. hani donu gömleği toplayıp koşarsınız, onun gibi birşey işte. *
bi de:
(bkz: kafada ampul yanması)

meyve cicek

çiçek göndermenin demodeliğini ortadan kaldıran yeni trend.

bildiğiniz meyvelerden -kivi, çilek, ananas, muz, elma, portakal- rengarenk buketler yapıyorlar. özel günler için tasarlanan değişik modelleri de mevcut.
sevdiklerinize kırmızı gül buketleri veya kır çiçeği gönderiyorsanız bence değişiklik yapmanızın tam zamanı. onu şaşırt bi kere de be adam! *
http://www.meyvelux.com * *

ağza dolanan reklam şarkıları

akbank'ın ilk görüşte aşkla ilgili reklamındaki şarkıdır. sanki akbank'a her giden koca buluyormuş gibi kız kurularının hepsi banka önlerinde dolanıyorlardı bu reklam ilk çıktığı zaman. *
''ilk görüşte aşk böyle başladı adı üstünde yıldırım aşkı
hemen evlilik hemen balayı
çok çabuk geçti cicim ayları..''

türk kızlarının çirkin olması

(bkz: türk erkeklerinin çirkin kız seviyor olması) *

adama bak neyle neyi satın almaya çalışıyor

cem yılmaz'ın skeçlerinden bir alıntı.
sahne olaylarını ciddiye alıp takip etmemen gerektiğini, aksi takdirde hiçbir zevk alamayacağını anlatırken david copperfield'ın gösterilerinde yaşadığı bi olayı örnek vererek bu lafı söylemişti.
(bkz: kesin ip var amk) *

sahte parayla gidilen kadının travesti çıkması

(bkz: adama bak neyle neyi satın almaya çalışıyor) *

gidersem herkes arkamdan gelir diyen adamın dramı

kimse gelmeyince sıçılmış bok gibi ortada kalan adamdır.
(bkz: yazık lan)*

ev halkının bıraktığı notlar

''yine benim bluzumu giymişsin, kirli olduğundan giyemedim. kullanma benim eşyalarımı mal mısın ya!?'' abla tarafından yazılan not. hiç ayrımız gayrımız yoktur. *

kardeşe yapılan işkenceler

yemek ve tatlı konusundaki ilk deneyimlerini kardeş üzerinde geliştirmektir.

iğrenç bi limonlu pastayı kim yer? kardeş.
üzerine üzüm ve ceviz serpiştirilmiş ancak yandığından kapkara olmuş keki kim yer? kardeş.
fazla su konmasından mütevellit lapanın ötesinde cıvık bir pilavı kim yer? kardeş.
patates cipsi *yapılmak üzere kesilmiş ince(!) patatesleri bu kadar da inceyse böyle çiğ çiğ yenir mi diyen ablanın sorusuna uygulamalı cevap veren kim? kardeş.
(bkz: kendimden iğrendim be sözlük) *

en güzel erkek parfümü

(bkz: hugo boss) *

sevgilisinden şefkat bekleyen kadın

(bkz: baban mı sandım ulen)
(bkz: hadi gızım evine hadi) *

yurttan ayrı eve çıkmak isteyen kızın asıl amacı

hem okul hem ev hem de işi bi arada yürütmek zorunda kalan kızdır.
aileden de destek almıyor ve de üç kuruş para için deli gibi koşturup, kafa bi milyonken son gece ders çalışıp sınavlarına giriyorsa da pek verim alamayan kızdır.
tek derdi erkeklerle düşüp kalkmak değil, insan gibi yaşayabilmek olan kızdır.
allahın belası işinden geldiğinde bi iki bira içip rahatça kafa dinlemek isteyen kızdır.
baba parasıyla evde götünü atıp yatan yaşıtlarından nefret ederek isyanlarda olan kızdır.
hala sikmeli sokmalı hayatı için ev tutmuştur diyen var mı millet?! * *

sevişme sonrası yakılan sigara

anın tadını çıkarmaktır. ama sonra gelip öpüşme allah aşkına.! *

seks olmasa kadının değeri olmaz

(bkz: kadın olmasa seksin değeri olmaz)
ne o öyle erkek erkeğe filan!? * *

bir bayana atılabilecek en güzel laf

tanrı'ya inandım şu an.

en iyi günler yaşamadığın günlerdir

çünkü, o günleri sen yaratırsın, nasıl istiyorsan öyle şekillendirirsin geleceğini.

tanım:doğru tespit.
(bkz: aferin len sana)

geçmiş zamanlara ağlamak

vakit kaybıdır. geri gelen hiçbirşey olmadığı gibi gereksiz melankoliye sebep olur. halbuki ne gerek var böyle şeylere kuzum!? çık gez dolaş, belki hatalarla veya mutlulukla dolu geçmişini geri getiremezsin ama kendine daha güzel bi geçmiş yaratabilirsin. bi kere önce pozitif oluceksin, durup durup ağlayamiceksin, arkana bakmıceksin, caksın ceksin coksun ceksin maykıl ceksın bebeyimmm. *

anne ben nasıl oldum

kız:k
anne:a

k:anne ben nasıl oldum?
a:çağır babanı da gösterelim kızım.
k:hayır ya, o benimdi amaaa.!
a:çok geç tatlım, hayat acımzasız. öğrenmelisin.
k:senin gibi anne olmaz olsun.

saçındaki değişikliği fark etmeyen sevgili

sorun değildir. çünkü siz saç değişikliğini kendiniz için yapmışsınızdır, sevgiliniz farketsin diye değil.
ha sevgili olmanıza rağmen ona kendinizi farkettirme veya dikkat çekme çabası içine giriyorsanız bence vakit kaybediyorsunuz. salak mısınız lan?! * *