bugün

entry'ler (783)

msn

eski sevgiliyle geyik muhabbeti çevirirken bi anda konuşma penceresinin altında ''onu tarihe gömdüm demek yetmez, gerçekten gömmeye ne dersin'' şeklinde bomonti biranın reklamının çıktığı bir garip yer. bir sen kalmıştın lan benim kapanmayan gönül davalarıma karışmadık.

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

(bkz: burak kut)
(bkz: ben yokum)
sözlerin doğrusu:bir yol ağzında bulsunlar hiçliğimi
umrumda bile değil söksünler rütbelerimi

bendenizin anladığı:bir yol ağzında bulsunlar hiçliğimi
umrumda bile değil söksünler hücrelerimi

ulan şarkıda öyle bir hava var ki hücrelerin sökülmesini gayet normal karşıladım.

kendi cenazesinde çalınması istenecek şarkılar

(bkz: ağlama anne)

canım ailem

insanın içinde yer alan karakterleri kendine en yakın bulduğu dizidir bu. izlerken bir halim oluyorum bir feride. bir meliha oluyorum bir samim.arada koca yanak oluyorum sonra bir bakıyorum cabbar ağayım ben. izlerken kendimi kaybediyorum. onlarla ağlayıp onlarla kahkaha atıyorum. sanki diğer odada oturuyor meliha birazdan gelecek yanıma gülüm akşama içli köfte var diyecek bana. feride halim'e kavuşuyor ben kendi kız kardeşim sevdiceğine kavuşmuş gibi mutlu oluyorum. özetle çok güzel dizi bu canım ciğerim.

2010 süper lig yayın ihalesi

ihaleye bir şekilde katılıp 500 milyon dolar diye bağırma hissi uyandırıyor insanda... lan nasıl olsa bizden çıkartacaksınız verin parayı da şu ızdıraptan kurtulalım. Ders çalışamıyorum ihaleyi kim alacak diye merak etmem yüzünden.

yaran youtube yorumları

yalın'ın bir konser öncesi kuliste yalnızlığım isimli parçayı söylediği videonun altıan yapılan yorum

''an error occured please; try again later yazını s.kim youtube...''

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

(bkz: burak kut)
(bkz: ben yokum)
sözlerin doğrusu:bir yol ağzında bulsunlar hiçliğimi
umrumda bile değil söksünler rütbelerimi

bendenizin anladığı:bir yol ağzında bulsunlar hiçliğimi
umrumda bile değil söksünler hücrelerimi

ulan şarkıda öyle bir hava var ki hücrelerin sökülmesini gayet normal karşıladım.

2009 yılının tek cümlelik özeti

kötü insanları tanıma senesi.

kalp yarası

bir erkek şarkısı neden beni bu kadar çok etkiliyor diye düşünüyorum ilk dinlediğimden beri.

bundan daha çok kaybedemem
şimdi sıra insan gibi acı çekme faslında

sözlerinden olsa gerek...
çok çok güzel şarkı vesselam. sözlerini yazanın, bestesini yapanın, şarkıyı okuyanın yüreğine sağlık.

sermiyan midyat

2009 yılının en güzel iki şarkısının altında söz yazarı olarak imzası bulunan güzel adam.
(bkz: limon çiçekleri)
(bkz: kalp yarası)

7 kasım 1982

halen yürürlükte olan anayasanın referanduma sunulup kabul ettirildiği tarih. kabul ettirildi diyorum çünkü zarflar şeffaftı ve hayır oyu mavi; evet oyu beyaz renkteydi.

maki maki

dinlerken kendinizi o kadar kaptırırsınız ki bu şarkıya bir anda kendinizi goran abimiz gibi hop hop diyerek omuzları oynatırken, beli ahenk içinde kıvırırken bulabilirsiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=BD2d2FDNGm4

maç izlerken etrafta duyulan yaran diyaloglar

(bkz: 25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı)nda arka tarafta oturan iki sevgili arasında geçen diyalog:
-aşkım bizim kale hangisi?
-gol olunca anlarsın aşkım.

maç izlerken etrafta duyulan yaran diyaloglar

(bkz: 25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı) esnasında roberto carlos; keita'dan yumruk yiyip yere düştükten sonra tedavisini yapmak üzere yanına gelen ekipten bir adam eğilip onu öptükten sonra gelişen diyalog şu şekildeydi:

-öp öp... dudağından da öp.
-hatta al eve götür biz engel olmayalım... *

bu kalp seni unutur mu

--spoiler--
aşk derdiyle hoşem el çek ilacımdan tabib. kim helakim zehri dermanındadır...
--spoiler--

aşk üzerine söylenecek en güzel sözlerden birini söylemiş dizidir bu.

aşkım aşklarından bulasın

eski sevgiliye edilecek tek beddua. o kadar güzel...

yıldırım demirören

babası erdoğan demirören şirketini kurtarmak adına eline oyuncak olarak beşiktaş'ı vermiştir.

bu kalp seni unutur mu

1980 sonrasını anlatan ik dizimizdir efendim. o dönemi anlatan dizilerin bitiş olarak kabul ettiği 12 eylül'ü başlangıç olarak kabul etmiş ve çok iyi yapmıştır.

--spoiler--
o bu değil de ölsem de bir kalsam da bir ne güzel bir şarkıdır arkadaşım.
--spoiler--

twilight

beyaz atlı, yakışıklı, düşünceli prens beklentisini gümüş volvolu vampir edward cullen'a bırakan kitap ve film serisi. yaşıma başıma bakmıyorum arkadaş ben de ağzımı yaya yaya kitapları okuyorum filmi seyredip hayaller kuruyorum. fena çok fena...

münevver karabulut

bundan 6 ay öncesine kadar kimsenin bilmediği etmediği kendi halinde bir kızcağızdı. keşke bu olay yaşanmasaydı da hiç tanımasaydık, hiç bilmeseydik o yine kendi halinde bir kızcağız olarak kalsaydı. cem denilen mahlukatın onu katlettiği günden bu yana bu kızcağız hakkında denilmeyen bırakılmadı. annesi türbanlı kendisi açık saçık giyiniyor, çocukla gecenin bir vakti içkili ortamlarda bulunuyor ve en önemlisi yalnız başına, kız başına sevgilisinin evine gidiyor. bu mu bir insanı öldürmek daha da fenası daha can vermemişken başını kesmek için yeterli sebepler, haklı sebepler? yazıklar olsun sözcükleri çıkıyor sadece ağzımdan ve bu kız hakkında yazılanları, söylenenleri görünce okuyunca kendi insanlığımdan utanıyorum.