entry'ler (197)

kaç ay önce birine aşık oldunuz

5 ay önceydi, aşk olduğunu düşünüyorum.

kendinizle tanışsaydınız sever miydiniz

çok severdim. çünkü arkadaşlarım ve sevgilim için ölme gibi özelliklerim var.

yazarların uyumama sebepleri

birden gelen kendini sorgulama isteği.biraz ağlayıp günü kaparsın.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

iyikilerimin en büyüğüsün.

kızların yanında arkadaşı aşağılamak

Arkadaşlıgi bitirmek icin ne guzel bir sebeptir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

sıla-yara bende.

yatakta kendi kendine düşünürken lafın lafı açması

hatta laf lafı açmakla kalmaz,tartışma bile çıkar.o derece hararetli bi konuşmadir bu.
cok eglenirim bu durumdan,artik kendimi çok sevdiğimden mi yoksa delirdigimden mi bilemem.ikinci şık daha kuvvetli.

kibar kız isimleri

leyla,sude,eylül,ezgi.

ösym 2016 tercih sonuçları

marmara fransızca kamuda olan yesillendirebilir.

lisede alınan en düşük not

08 almıştım matematikten.kağıdıma bakmak istemiştim ve hocaya yalvararak 12 yapmıştım.çünkü 12 baya yuksek not.

shameless

6.sezonu bitmis olan dizidir.6.sezondan biraz kişiler üzerinden gidersem;

6.sezonda bir carl ruzgari vardi.cok iyi bir giris yaptı son bölümlere dogru duruldu.girdigi her karakter üstüne tam oturuyor bu çocuğun oyle bir özelligi var.duygusallikta yakisti hipster ayaklarida.
ian a gelirsek buz kestim resmen bu sezonda.bi soguk geldi bi yapmacık geldi.yeni sevgilisi zaten ölümün diğer adiydi.ne itici ne kasinti bir cocuk.ondan uzaklas hemen yeni sezonda mickeyle gormek istiyorum seni.
debbienin annelik krizlerinden de gina geldi.yeter be kizim.zaten cekilmiyodun zirve yaptın.
lip tek kelimeyle efsaneydi bu sezon, hep oldugu gibi..
fiona ne bu çektiğin?kiz kime guvense yuz ustu birakildi.sean den hic beklemezdim.yeni sezonda birine bagli kalmayan bir fiona gorucez gibi geliyor.
frankin de ustune cok gelindi sanki adam gercekleri cikardi ben bi helal olsun dedim.cocuklari icin biraz daha sorumluluk aldi bence bu sezon.
kev v svetlana bayildim size!!efsane üçlü oldular yeni bölümlerde cok gorcegimizden eminim.
ve son onlarak da liam a değinmeden gecemicem.sen ne tatli bi cocuksun ya dove dove seveceksin bu çocuğu.

tv tarihinin en iyi 3 dizisi

black mirror da rahatlıkla listeye girer.

sevilmek bir ihtiyaç mıdır

sevilmeden de yasanilabilir, buna kim yasamak der orasini bilemem.

beyoğlu rapsodisi

insanı fena derecede saran gece demeden okuyup bitirdigim kitap.
oncelikle kitap bana polisiye gibi gelmedi.ilk 200 sayfa da cinayetler vs ilgili hicbir sey yok.gunluk yasamdan konusmalar beyoglu tarihi gibi seylerdi.bu sıktı mı hayır tabiki ahmet ümit bunu cok guzel basarmış.sonunu hicbir sekilde tahmin edemiyorsunuz bunu söyliyeyim.edemezsiniz de cunku kitapta tuyo bile yok bununla ilgili.son 15 sayfaya gelince oyle bi kaptiriyosunuz ki okumaya 'vay be' diyosunuz her seyin cevabini da aliyorsunuz.
azcik spoiler katilinde katya oldugunu dusunuyordum cunku cinayet arastirmalarina katilmamasi rus olmasi vs sebepler.
okuyun pisman olmazsiniz.

gecenin şarkısı

onur akın-geceyi sana yazdım.

kadınları itici yapan detaylar

gülmeyi bilmemeleri.

sözlük yazarlarının itirafları

artık platoniklikten çıkar beni allahım.böyle aşk var hani karşılıklı, iki kişi, tek kişi olmayan.
psikopatlaştım iyice.favladığı kişinin bile tüm sosyal hesaplarına bakmaya başladım.ve bu durum hiç hoş değil.bilmiyorum anlatabildim mi?

sözlük yazarlarının itirafları

söyleyecek çok şey yok ama bu hallerim beni çok üzüyor sözlük.

öss çıkışı mikrofon uzatan spikere söylenecekler

kesinlikle 'koca istiyom gel beni al, al beni lan allll'dır.

sevgiliden duyulduğunda bunalıma sürükleyen sözler

ara verelim..
film miyiz olm biz?ne arası veriyosun?mısır mı alcaksın, çişe mi gitceksin?