bugün

entry'ler (25)

kürt asaleti vs türk asaleti

Asalet ırkta değil karakterdedir. Edit: yazım

selam sözlük çay var mı

Ya çay bu için geçin diye cevap verilmesi gereken soru. Amma abarttınız çay edebìyatını.

fenerbahçe nin uefa kupasını kazanması

bu başarıyı anca zico'lu fenerbahçe yakalayabilirdi, şu anki yapıyla çok düşük bir ihtimal ama umarım ilerleyen yıllarda avrupada türk takımları olarak başarılarımız artar... not: fenerbahçeliyim.

sergenin alex heykelinin yapılmasını komik bulması

Sergen belki gelmiş geçmiş en yetenekli türk futbolcu olabilir ama bir alex değildir diye karşılık verilmesi gereken olay.

çocukken yapılan salaklıklar

balkondan bahçeye bozuk para atmak, etrafta gördüğüm paraları saklamak, parayı sevmemek kısacası...

kendini yakan pkk lıyı görünce yapılacaklar

(bkz: benzin getirin diye bağırmak)

yakışıklı olduğunun farkında olmayan erkek

Farkındadır ama çaktırmaz ya da özgüven eksikliği, karizma eksikliği, para eksikliği vardır la belki... o cevheri ortaya çıkaramamıştır veya aşıktır birine...

acdc

highway to hell şarkısı insanda değişik duygular uyandırıyor. bence kesinlikle dinlemeli ac/dc'yi...

göksel

şarkılarındaki sözlerin bence çok hoş olduğu sanatçı. her gün birkaç şarkısını dinlemeden edemem. ayrıca sesi çok samimi ve çok hoş. insanı duygudan duyguya sürüklüyo...

çıkma teklifine alınan acı cevaplar

klişenin babasını duydum ben bi kızdan. (bkz: ama x ben seni arkadaş olarak görüyorum) hatırladım gece gece küfrettim bu türk kızlarına.

oral b

diş sağlığında bi alex. bi de titreşimli olanı çok iyi la masaj yapıyo resmen.

nazik olur musun diyeceğine öküzleşme diyen tipler

fena bi şekilde çelişkide kalmış tiplerdir. lan önce bi kendine bak denip geçilmelidir.

himym da annenin robin çıkması

eğer olursa 7 sezon boyunca he bi de yayınlanacak son sezon da var. 8 sezon yayınladığınız dizinin de senaristinin de yönetmeninin de diye saydıracağım olay olur... robin ve barney çok yakışıyo birbirine. ted'le victoria da iyi olabilir aslında...

açlıktan su içmek

eğer içilen su zemzem suyuysa mantıklı bir eylemdir. yoksa karın ağrısı...

kağıt mendile selpak diyen insan

çok çok büyük günah işleyen insandır. elalem ne der sonra. çok ayıp lan öyle denir mi hiç cahil yobaz gerici adam!

karizmatik olunmadığı gerçeğini yüze vuran arkadaş

boş konuşan bi arkadaştır. örnek bir yay burcu erkeği olarak bir yerlerime takmam hatta "sen önce kendine bak lan gavat" deyip ayarı veririm.

25 inci kare

okuduklarıma göre baya baya etkili bir teknikmiş. bütün dünyada yasaklanması dileğiyle...

highway to hell

how i met your mother'da 7. sezon 12. bölümün sonunda çalan şarkı. bu şarkıyı duyduğumda o final sahnesi aklıma gelir iyi yerleşmiş aklıma.

oruç tutanların asabi olması

oruç tutmayı yalnız aç ve susuz kalmak zanneden malların asabi olmasıdır. bir de sigara kullanıyorsa ve oruçsa kaç oradan.

atın sırtından attığı adam 9 yıldır sırtımızda

saçma bi söylem. iğneliceksen hatalarıyla iğnele. çünkü ulu önder mustafa kemal atatürk'ün de attan düşmesiyle ilgili hatıra vardır hatta bazı padişahların da attan düştüğü söylenir.
edit: imla...