bugün

entry'ler (16)

kürşad isminin insanda çağırıştıkları

ben direk anahtar kelimeleri gireyim:
(bkz: çin sarayı)
(bkz: türklük)
(bkz: cesaret)
(bkz: yenilgi)
(bkz: bozkurtların ölümü).

kajaki

afganistanda bi şehir.
bi de filmi var izlenesi bi film.
doktorun güvenli yol oluşturmak için çantayı kullanması unutulma sahnedir.
anlaması zor bi ingilizcesi var bide fazlaca küfür.

breaking bad

ABD' de izlemeyeni dövdükleri ama ülkemiz insanı tarafından yavaş ilerleyen bi dizi olduğu için fazla izlenmeyen dizi. Bu diziyi fly bölümünü izledikten sonra izlemeyi bırakanların sayısıda az değildir.

modası geçmeyecek bilgisayar oyunları

cs:go, dota 2, hearthstone,
gerçi bi ara wowunda modası geçmez diyolardı ama geçti işte rekabetin doruklarda yaşandığı bu piyasada her şeyin modası geçer ama bu saydığım oyunlardan aldığım keyif baki kalacaktır.

serdar ortaç tarkan dan daha iyidir

Demet akalın sezen aksudan iyidir gibi bir önermedir.

pokemon go

11.00-16.00 saatleri arasında pokemon aramayın sağlık bakanlığı öyle diyo.

insanı duygusuzlaştıran şeyler

duygu dolu dahi olsa aynı şeyi elli milyon kere tekrar etmek.

özlemek ne renk

kırmızı çilek kadar tatlı seni özleyeni özlemek, mor patlıcan kadar acı senden haber bile olmayanı özlemek, mavi deniz kadar sonsuz özlem, asırlık çınar yeşili sıla özlemi...

en iyi piyano dinletileri

Yiruma - river flows in you
Vivaldi - four seasons.

pirates of the caribbean

ilk üç filmi peş peşe izledim az önce üçüncüsü bitti yarında dördüncüsünü izlerim heralde. Yalnız dördüncü filmde elizabeth ve will yokmuş bakalım onlarsız nasıl olcak.
üçünü peş peşe bitirdim çünkü film inanılmaz akıcı bitmesin istiyosunuz , yağ gibi mübarek akıyo gidiyo. oyunculuklar, müzik(hans zimmera saygılar) hikaye bir bütün olmuş izle beni diyo.

lc waikiki kokusu

en son ne zaman aldığımı unuttuğum koku . en son lcw den alışveriş yaptığımada amblemi maymundu öyle söyliyim.

yazın ders çalışmak

yazın kimse çalışmaz sen çalışırsan öne geçersin derdi büyüklerimiz hep ygs lys zamanında , bizde çalışmadık.

şevket çoruh

mesut komiser , saç ektirmiş kendisi ..

clash of clans

boş iş . onun yerine hearthstone indir oyna , para basamadan bi halt olmaz clash of clansda

un momento

evet innanın güzel bir parçası doğru
dakika 1.30 da sübliminali dayıyor ama
https://www.youtube.com/watch?v=3GBpakVNn7E&spfreload=5

edward scissorhands

yazdığı masal kitabını filme çevirmiş heralde tim burton .
ince ince mesaj veriyo kendisi filme , kişisel gelişim için iyi film ama. çocuğuna izlet veya sevgilinle izle seviyo kızlar böyle şeyleri. johny dep'i de seviyolar . 30 yaşında bi adamın tek başına bu filmi izlediğini hayal edemiyorum. kız ve çocuk popülasyonun 0 olduğu bi yerde ( olmaz ama mesela yani) iş yapmazdı tim burton .