entry'ler (21)

koray spor

koray spor elinde olmayan ürünleri satan ve daha sonrada kontrollerden geçerken defolu çıktı diyen bir firmadır
28.07.15 tarihinde 107.5 tl fiyatında bir ürün siparişinde bulundum.Ürünün barkod problemi olduğunu , onun yerine başka bir indirimsiz ürünü %50 indirimle alabileceğimi belirten bir mesaj gönderdiler.Bende indirimsiz fiyatı 139 tl olan bir ürünü seçip firmaya bildirdim.Kargolayıp yolladılar.Paketi açtığımda ürün fiyatının ilk verdiğim sipariş üzerinden ücretlendirildiğini gördüm.Durumu mesajı gönderdikleri numaraya ve canlı destek hattına bildirdim.Yapabilecekleri birşey olmadığını müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söylediler.Müşteri hizmetlerini defalarca aradım ancak telefonu açan olmadı.
Bana yeni bir indirimsiz ürünü %50 indirimle alabileciğimi belirtiyorlar ancak verilen söz tutulmuyor.Buradan alışveriş yapacak arkadaşlar önceden arayıp stok durumunu öğrenerek sipariş etsinler.Mağduriyetimin giderilmesi için bir adım atmadılar.Yaptığım alışveriş son alışveriş olacak.

koray spor

Koray Spor dükkamdır , güvenmeyin.

hacettepe gsf

yetenek sinavlarinda jurisinin yarim desen ve imgeselle bile alan universitedir , istediginiz kadar super cizin yarim desen grafigi kazanir sizde seramigi ...

grandsive

dazlaklıktan bonusluğa terfi etmiş amele yazardır..kütahya animasyonda okuyor..googleda grandsive diye aratsanız zaten profilini bulursunuz o kadar araştırdım ailecek takip ediyoruz...

ateistlerin bitmek bilmeyen islam düşmanlığı

spermler içinde en şanssız olanlardır..boktan varolduklarını sanarlar

düğünlerden nefret etme sebepleri

ortama girince insanların sana baktığını sanmak..

veyasin

amerikada berberlik yapmış daha sonra tekrar tr'ye gelmiş ankara'nın güzel prodüktörü

süper sesli adamlar

(bkz: veyasin)
(bkz: evren besta)

idil

adına ıslak mendili olan kız ismidir.idil ıslak mendilleri

doğum günü çocuğu

o gün doğum günü çocuğu olduğunuz için herkes size iyi davranmaya çalışır ama ertesi gün herşey normale döner..doğum gününde hatırlanmak

osurmadan sıçana buzdolabı bedava

sıçtığı boku saklamak için çabaladığı durum.

recep tayyip erdoğan

rapci pit10'a dava açan başbakandır.karikatürlerde kurbağaya benzemektedir vırakk vırakkk.

final döneminden yeni çıkmış insan

gerici bir durumdur.Derste hocayla çok iyi anlaşırsın ancak finalde hoca seni ezer.Ses çıkarıncada 40 alıp oturma durumudur.

sagopa

2005'e kadar rapci olarak saydığım 2005'ten sonra ise ne yaptığı belli olmayan bir insandır.Umre'ye gitmiş rapcidir.

bendeki sen

doğum günümde arkadaşımın hediye olarak aldığı albümdür.Albüm güzeldir ancak kolera'nın şarkılara girmesi eksi katmaktadır.Sago bırak olum şu kolerayı.

koyden kiz bakan universite mezunu erkek

içinde bulunduğumuz zamanı düşünerek harekete geçmiş şahsiyettir.Hangi kız varki lise veya üniversite döneminde orasını burasını elletmemiş olsun.Köylü deyip geçmemek lazım çünkü köylerdende gayet güzel ve ahlaklı kızlar çıkmaktadır.Hem artık köy kızlarıda şehirlerde okula devam edip kültürlerini geliştirmiştir.Belki gün gelir bende böyle bir karar alırım.

not:üniversite mezunu köylü kızzzzz.

dübüründeki kıl yüzünden anal seks yapamayan kız

genelde erkeklik hormonunu fazla salgılyan kızlarda karşılaşılan bir durumdur.Eğer kızın erkeklik hormonunu salgıladını nasıl anlarız diyorsanız,vücüdunda fazla kıl varsa direkt belli olur.Maymunla mı sevişiyoruz yoksa bir kızla mı?

şakir

çorumlu şakir olarakta adlandırılır.Hacı şakir olanlarıda vardır.Ha bi de sakar şakir vardır.Şakirler şair ruhlu insanlardır.

amele

milli gelir bakımından düşük olan cennet vatanımızda insanların ekmek parası için hertürlü ışte çalıştığı ve hamal olarak görülen talihsiz insan.inşaat sektöründe gelişmişlerdir.

sony vaio

guzel markadır iyidir dayaniklidir almak isteyenlere tavsiye olunur fiyatı biraz pahalıdır tabi ama baya pahalı.