bugün

entry'ler (10)

mehtap yılmaz

Eski Tercüman Gazetesi yazarıdır. Yeniakit Gazetesi'nde yazar. Haksızlığa gelemez. Öykücü,ressam...

en sevilen kitaplar

En kıl kitap "beyaz diş", en sevdiğim Hermann Hesse "öldürmeyeceksin", en sevdiğim öykü "dicle sızısı", en seveceğim kitap ne henüz bilmiyorum, en çok okuduğum K. Kerim.

mehtap yılmaz

Twitter'deki namı diğer, alemin delikanlı yazarı...

mehtap yılmaz

Eski Tercüman Gazetesi yazarıdır. Yeniakit Gazetesi'nde yazar. Haksızlığa gelemez. Öykücü, ressam...

arkadaş ortamlarında çıkarılmaması gereken nesne

Kesinlikle cep telefonu! En kıl şey, arkadaşın telefonla konuşurken katlanmak bana göre!

haxball

Sinirötesi, insanın içindeki şiddeti tetikleyici bir oyun bu! Oynayan çenesi sarkmış biçimde oynarken katlanmak zorunda olanlara cinnet geçirttiren!

türk kızlarının güzel sevişememesi

Bu genelleme kesinlikle yanlış! Sadece ilan etmiyorlar bence özel alanlarını! Böyle saklı kalmalıdır belki de...

çok yalnız olmak

Evli ve çocukluyken, çocuklarınla gideceğin zaman yüzüne aralı bir kapın olmamasıdır. Hiçbir yere gidemediğin ama hep gidebilecek gibi hissederek beklediğin o kapının eşiğidir.

evlenilecek yaş

Kesinlikle 15-16... Özellikle kırsalda ve sıcak iklimli bölgelerde çabuk erginleniyor kızlar...

pablo

insanın ruhuna mıh gibi çakılan yalnızlığı ve o yalnızlık içerisindeki derin muhtaçlığı ifade eden "Üşüyorum, ellerini ödünç ver" Pablo