bugün

entry'ler (137)

bedük ün avrupa standartlarında müzik yapması

önceden de kanaat getirdiğim şu sıralar kesinleşmiş olan düşünce.ingilizce de söylüyo.çok da iyi söylüyo hatta.aranjörünü tanımıyorum ama kaliteli olduğu her halinden belli.belki de kendisidir.kısacası tepeden tırnağa kaliteli adam bedük.özel hayatı da dahil.değeri biliniyor mu?hayır.ülkemiz fazlasıyla murat boz'la meşgul.neyse.

çocuklarımıza taktılar

başbakanın lüleburgaz toplu açılış töreninde az önce dillendirdiği söylem.televizyonu acar açmaz buraya denk geldim.ne hakkında konuşuyor bilmiyorum.fesatim.

sözlük united

uludağ ekşi ve inci sözlükten oluşan civarların tehlikeli takımı

sisi diyorsunuz ama adam yobazları sikiyor

kanımı donduran söylem.allah vicdan versin.

müslümanların eziyet altında olması

dünyadaki tüm coğrafyalarda yaşayan müslümanların istisnasız olarak karşı karşıya kaldığı durumdur.

sıçarken yapılabilecekler

çeşmeye tutunmak.

inci sözlük

kendi kendini yemekte olan site

refırendım

bugünkü türkiye abd maçını sunan spikerin söylemi.kendini ingilizceye o kadar kaptırmış olacak ki duyunca hafif gülümsetti.
edit:imla

halkın sesi tanrı nın sesidir

orijinali için"vox populi vox dei." olan söz.gün içinde ayrı bi anlamı da vardır.

1338

(bkz: bilo31)

nıloyku

(bkz: 1338)

chp nin türban oyunu

tutmayan oyun

semih erden in kolu

başıma bişe gelmeyecekse sey..yok yok demicem kol işte

her basketten sonra timsah yürüyüşü yapmak

(bkz: tamam)

cv ye uludağ sözlük yazarı yazmak

ihl sözlükğe giriş için avantaj verir.

referandumda hayır diyenler darbecidir

80lerden önce antipolitik olan gençlerimiz facebook sayesinde politik olmaya başlamıstır ki sükürler olsun ki artık herkes siyaset yapabiliyor ve bunu yapması için doğru söylemesi gerekmiyor.cünkü herkes siyaset yapabiliyor.iktidara her vakit zehir püskürenler de oluyor.bunlar da siyaset yapmasını biliyor cünkü onların da facebook hesabı var.kısacası yani demek istiyorum ki yani uzun lafın kısası biraz ufkunuzu açın sonra da büyüyün.

güzellik ve zeka arasında seçim yapmak

zeka seçilmesi olasıdır.öyle olmalıdır.karsıdakini zekasına da bağlıdır.

barış özbek ayhan akman mustafa sarp

mahsun izzet alişan gibi.su gibi.

kemal kılıçdaroğlu nun tutarsızlığı

katıldığı bir söyleşide muhabirle aralarında şu konuşma geçmiştir:

muhabir:baş ötrüsünü nasıl çözeceksiniz sayın kılıçdaroğlu?

kk:kodrom çalışıyor.konuyla ilgili raporlar hazır.

muhabir:raporlar ne içeriyor?

kk:(3 saniye kadar aradan sonra)henüz görmedim seçim yoğunluğu dolayısıyla falan filan..

kemal kılıçdaroğlu nun tutarsızlığı

tutarsızlık bir yana resmen duygu sömürüsü yapıyor bu aralar kendisi.mersinde basbakanın terslediği çiftcinin elini öpmek gibi.tamam onu öptün diğerleri ne oalcak? neden o ? gittin bari bikac eve daha gir? bu sadece bi ayrıntı tabi afiş mevzusuna girmeye hiç gerek yok.eğer bu ülkenin yükünü sırtına alabilecekse ve devleti yürütebilecek bi kadroya sahipse allah nasip etsin ama değilse tarih olsun ne diyelim.