bugün

entry'ler (98)

aysun altay

bu memleketten siktir olup gitmek için başlı başına bir sebep. biz hangi ara böyle bir millet olduk? bu kadar pislik olup bu kadar adileştik? yattığı yer nurla dolsun ne diyeyim abisi olacak şerefsizinde kaderi acılar içinde can verememek olsun..

ankara

gitmemeye yeminler ettiğim şehir. biliyorum büyük ne kadar laflar ettiysem bir şekilde hepsini yedim bu yaşıma kadar tek istisna ankara! bir gün bu yeminimi de yersem her sokağına hayal kırıklıklarımı saçacağım..

aşık olunan kızın uyurken horlaması

bi de arada tatlı tatlı osuruyorsa balınla yenmez.

kadınların arabası olan erkeklere ilgisi

markalara görede doğru orantılıdır yani sonuçta kimi jipiyle kimi tipiyle di mi.

ahmet çakar

türk futbolunun hiç bir haltı değildir. yaptığı tek şey salak saçma yorumlarıyla milyonlar kazanmasıdır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

deniz seki - iyisin tabi.

metin milli

bunun bi gözlüğü vardı hala bazı geceler rüyama girer ak o nasıl gözlüktü öyle.

alex de souza

bir gün ayrılıcaz ya büyük kaptan, işte ben o günün taa amına koyayım emi!
ne yapıcaz biz sensiz, kimi arayacak bu gözler sahada, kim taşıyacak sahadaki ruhumuzu?
futbolcudan ötesisin benim için güzeldin hep güzel kalacaksın.

kızların uzun boylu erkek tercih etme sebepleri

ya ne yapacaklardı yanlarına iddaa oranı gibi yerden bitme adamları mı yakıştıracaklardı.

sevgiliyle birlikteyken yapılan zevkli şeyler

düğün yerinden geçerken dahil olmak sonra tanımadık bir sürü insanın içerisinde göbek atmak gönlünce oynamak.
insanda ne dert ne de tasa kalıyor vallahi.

ivana ismine uygun soyisimler

sikişenses.

sözlük yazarlarının en nefret ettiği kelime

hatun milletinin amına koyim demesi insanın kafa atası geliyor.

semih kaya

bir fenerbahçeli olarak imrenerek izlediğim genç yıldız umarım bahtı açık olur.

günün tek cümlelik özeti

yok başka bir cehennem, yaşıyoruz işte...

rakı içen kadın

candır.

27 kasım 2011 trabzonspor beşiktaş maçı

bir fenerli olarak gözlemlediğim kadarıyla trabzonsporun oynadığı beşiktaşın kazandığı maç oldu. hakem 90. dakikaya daha doğrusu trabzonsporun buz gibi golünü iptal edene kadar çok iyiydi. dün ayhan bugün egemen yakışıyor mu size bu şebeklikler?

türkiye a milli futbol takımı

birileri tarafından çiftlik haline getirilmiş takımdır. ne kadar işe yaramaz futbolcu eskisi varsa bünyesinde barındırıyor sonra gelsin eurolar oh ne ala memleket.

oğuz çetin

mehmet topuz, hasan ali kaldırım, ibrahim toraman, olcan adın, ibrahim öztürk gibi nice yiğitlerin ebeveyleri ile bir şeyler yaşadığını düşündüğüm yardımcı vampir.

volkan demirel

1 tane pozisyona gireme, kaleyi tutan şutun olmasın sonra volkan suçlu, volkan hatalı volkan kaybettirdi maçı he bi siktirin gidin hadi.

ertem şener

dün coşkunluğuyla messi'ye tamamen organik diye bağıran spiker. tey allahım pırasa mı lan bu tamamen organik ne!