entry'ler (34)

sigarayı en karizmatik içenler

ali şen.

tek kelimeyle recep tayyip erdoğan

fenomen.

uçan adam sabri

samsunludur. logosu samsunun plakası olan 55 tir bir seferinde yanlışlıkla sarbi diye yazılmış halk kahramanı olamamış (bir tek bordo maçı hariç ) yıldızdır.

abdullah öcalan öldüğünde gömüleceği yer

domuz çiftliğine gömülebilir. veya domuz pisliğine

tek kelimeyle atatürk

kesinlikle narsist, ve felaket derecede zeki bir insan saygı duymak lazım.

hugo chavez

üzülerek söylüyorum latin baharının müjdecisidir.

kemalist

sonu "izm" ile biten herşey tehlikelidir.
+ kadirizm gibi.

kemalist

ülkemizin bir dönem gayri resmi faşizan bir şekilde yönetilmesini meşru kılmak için uydurulan kalıpıtır.

nasıl orospu çocuğu olunur

ama bennu gerede denilen kadının 5 farklı erkekten 5 farklı çocuğu vardır. 6.çocuğun tohumları için survavior panamadaki erkekler sırada bekliyor

somut olarak küçük emrahtır.

türkiye deki en kötü üniversiteler

tunceli üniversitesi arkadaşı demesine göre çevrede domuzlar varmış.

barış geliyor diye tedirgin olan siyasetçi

keskin fikirleri olan lakin hain olmayan prensipliolsalarda bilmeden zarar veren insan tipidir.

cemaatin fenerbaçeyi ele geçirmeye çalıştığına inanan, inanmayı isteyen, inandırmaya çalışan veya inandıran ama buna rağmen fenerbahçe düşmanı olan hangi takımı tuttuğu belli olmayan başında apo, perinçek ve az. yıldırım gibi kaliteli mahlukların olduğu genel hastalıktır. not salgındır. belirtileri önyargıdır.

cüneyt çakır ın cl yi süper lig sanması

hamza hamzaoğlunun alex fergusonu arayıp "ben dememişmiydim" dedirttiği durumdur.

istanbul un en çirkin binası

erdal bakkalın yeri.

ışık evleri

askerden sonra üniversite sınavına girmeye karar vermiştim. ve fatihadan başka hiçbir dua bilmeyen ben, konu islam olunca manglda kül bırakmayan ben, ve benim gibi kültür müslümanı olan birçok gencin gittiği o zamanki safa dershanesine ki gazianteptedir. yzılmıştım ve hayatım değişmişti artık bir idealim vardı. hayata, doğaya, insanlığa ve islama faydalı olacaktım. yaşım büyük olduğu için sınıfın abisiydim. daha sonra üniversiteye gittim. 3. ayda ev abisi oldum. ilk aylar burs aldım sonraki aylar allah kabul ettiyse verdim. mezun oldum verdim. 30aşındayım ve hayatımın en güzel yıllarının geçtiği evlerdir. aksiyon vardı, idealimiz vardı, gece yarılarına kadar toplantı yapardık insanlara nasıl faydalı oluruz diye kendimizi yiyorduk. sonra ben antepe geldim ve eski günler geride kaldı özlemle. eğer hala ışık evlerinde kalan varsa kıymetini bilsinler. yoksa benim gibi sözlükteki geri zekalılarla savaşmak için yazar olurlar.

allah ın yürü ya kulum demesine yaran cevaplar

bu dünyada henüz duymadığım ama beklediğim fırsattır. bu arada hemde öteki tarafta duymak için kulis yapıyorum.

thierry henry

ingilterede lig maçlarını en son ve sırf onun için izlemiş olduğum karayip kökenli, monaco formasıyla galatasaraya gol atan ama arsenal formasıyla atamayan 2006 yılında müslüman olan yetenekli bir futbolcudur.

en itici erkek isimleri

satılmış
itilmiş
takas edilmiş.

fenerbahçe vs gülen cemaati

cemaatin feneri ele geçirmesine ancak fantastik film kahramanlarının gerçek hayatta var olduğuna inanan çocukların inandığı veya inanmak isteyen kazmanovskilerdir.