bugün

entry'ler (150)

facebook ta bir milyona ulasma meraki

1 milyon olunca çoğunluk olacağını düşünen zihniyet merakıdır. lan anlamıyorum x kişiden nefret eden 1 milyon kişi bulunca ne olcak? öldürecekler mi o kişiyi? yeter lan, üstüme geliyorlar.

itü sözlük

kafasına göre çaylak yapan sözlük, sanırım yazarların sabrını ölçüyolar.

bornova anadolu lisesi

4 yıl daha oku deseler koşa koşa, hatta ayaklarım kıçıma vura vura giderim sözlük. üniversitede anladım, ballı olmak hakikatten ayrıcalıkmış.

uludag sozluk izmir zirvesi 3

ismi değiştirilmesi gereken zirve. öneri sunmak gerekirse:
ritz'de bira çok pahalı neden buraya geldik lan zirvesi

recep tayyip erdogan i yuzyilin lideri ilan etmek

yüzyılın lideri atatürkü daha üst seviyelere taşımaktır. zira tayyip yüzyılın lideriyse atatürke yaraşacak bir sıfat bulunabileceğini düşünmüyorum.

aq uzantili internet sitesi

(bkz: http://www.buulkeninagzinasiciyorsunuz.aq)
(bkz: http://www.nasılbiriktidarbu.aq)

nereye gidiyorsun

aşmış cem adrian'ın aşmış şarkısı. Sonunda şiir gibi okuduğu kısım gözlerden yaşların geldiği kısımdır.. Şarapla iyi gider bu şarkı. Öyle bir şey.

2 saattir onlineiz 1 kere mysql gone away demedik

(bkz: festival gibisin katılmak istiyorum)

olen 7 gence acimayan vakit okuyucusu

öldürdüğü 7 vakit okuyucusuna acımayan sözlük yazarı olma sebebidir.

yaratıcı msn iletileri

g-string...

listemde potansiyel bir sapık var!..

the oc

(bkz: the orospu cocugu)

sabahın 5 inde kahvaltı yapmak

üşengeç bünye işidir. sabahın 5 ine kadar oturur. sabahın köründe dersi varsa eğer uykudan kazanmak için yatmadan önce kahvaltısını yapar, sonra uyur. böylece 7de rahat rahat, karnı tok biçimde kalkabilir. fakat uzun vadede mideden bir takım garip sesler, tepkiler gelmesine yol açabilir. tavsiye etmiyoruz.

var mısın yok musun melih gökçek

kazanacağı parayla ankarasına yatırım(!) yapacaktır. oğluna bi villa daha alıp, belki de bir gemicikle sevindirecektir.

altın oran

(bkz: altın vuruş)

psikopat eski sevgilinin yapabilecekleri

yapabileceği en kötü şey davranışlarıyla sizin de psikopat olmanızı sağlamasıdır. paranoyak olursunuz, takip mi ediliyorum lan moduna girersiniz. ordan burdan yeni sevgilinin önüne atlar. numaranızı değiştirirsiniz bulur falan. tehditler, yalvarışlar. düşmanımın başına vermesin.

50 cent ten özür dilerim

yakında web sitesi açılacak oluşumdur. ota boka özür dilemeye alıştık zaten. 50 centten de dileriz ne olcak?

türkiye gov tr

mahkeme kararıyla erişimin engellenebileceği site. devlet açar, devlet kapar. dns ayarlarınızla oynamayınız efendim.

fc bordeaux

galatasarayın ağzına ağzına vurmasını diledğimiz takımdır. hatta ağzıyla yetinmeyip tekme tokat dağıtması * en büyük dileklerimizdendir.

daniel gonzalez güiza

milan barosa içten içe gıcık olan adamdır. o da haklı tabii, napsın.Bakışlarındaki emrah ifadesinin sebebi de bu olsa gerek.

hem zengin hem mal olan kız

sahip olduğu mallar listesine kendisini de eklemesi gereken kızdır.