29-30 nisan tarihlerinde düzenlenecek olan ve tnt den canlı yayınlanacak olan ödül törenidir.
antalya mardan palace otel de düzenlenecektir.
en iyi polisiye dizi ödülünü arka sokaklar'a vermişler lan. behzat ç'ye hakaret resmen.
behzat ç. özel ödülü almıştır.
arka sokakların en iyi polisiye dizi ödülünün almasıyla türk halkının gerçekçilikten uzak sanal bir alemde yaşamayı sevdiği tescil edilmiştir.
en iyi sanat yönetmeni ödülünü, Nilüfer Giritlioğlu muhteşem yüzyıl dizisi ile kazanmıştır.

edit: maalesef eksi versende sonuç değişmeyecektir.
en iyi polisiye dizi ödülünü hangi kafayla arka sokaklar'a verdilerse çok sağlam bir halüsinojen.
en iyi haber tartışma programını 5n 1k ile cüneyt özdemir almıştır.
özel ödüle layık görülen behzat ç. ekibi, en iyi polisiye dizi ödülünü arka sokaklar'ın almasına tepkiden midir nedir bilinmez ama ödülü almak için sahneye çıkmamışlardır...

sanırım behzat amirim sahneye çıksaydı şu konuşmayı yapardı;
-organizasyon güzel ama ödülün amına koyum...
annem özellikle orda bilgisayarda hangi sözlüğe yazıyosan yaz bunu diye belirtti.

erdal özyağcılar gibi bir muhteşeme nasıl olur da sinem kobal gibi bi ezik ödül verir,nasıl veridirilir anlamadık.
erdal özyağcılar jüri özel ödülünü almış, sahneden apar topar inmiştir.
oktay kaynarca ve demet tuncer, laubali ve gerçekçilikten uzak sunuculuk performansı ile kötü bir izlenim bırakmıştır.
behzat ç nin en iyi polisiye ödülünü alamamasından ne tür bir ödül töreni olduğunu göstermiştir.
en iyi komedi yardımcı kadın oyuncu ödülünü hande katipoğlu seyhun almıştır.
pek sevindik. mutlu olduk. alkışlar kendisinedir.
en iyi dizi yardımcı erkek oyuncu ödülünü harunumuza vermemişlerdir.

sevmiyorum merkezz...
körler sağırlar birbirini ağırlar tarzında bir ödül töreni olmuştur.
yahşi cazibe 6 ödül ile coşmuştur efendim.
komedi dalında yahşi cazibe, polisiye dalda arka sokaklar. jüriyi bizim mahallenin kahvesinde pinekleyen adamlardan kurmuşlar sanırım...
şu sıralar antalya sokaklarındaki afişleriyle gülümsetmektedir: "Kızım Nerede? Antalya TV Ödülleri'nde" telaşlanacak bir şey yok, kız iyi...
zap yaparken denk geliyorum ve her seferinde hayret katsayım artıyor...3 saattir sahnede göbek atılan ödül töreni..
bir an kendimi seda sayan'ın sabah programında sandım..ve büyük bir çabuklukla kanalı değiştirdim.

ama bitmiyor efendim, saat 1 oluyor hala göbek atıyorlar.. cidden tam bizim televizyon enginliğimize göre bir konsept. tebrik ediyorum.
en iyi senaryo ödülü behzat ç.
bu yıl ikincisi düzenlenenen ödüllerdir. altın kelebek ödüllerindeki gibi sahneye ödül vermek için çağrılan morukların salondaki genç güruha bundan 30 yıl önceki ödül törenlerini olağanüstü bir sıkıcılıkla anlatmalarını izlemiyoruz en azından. şen şakrak düğün tadında gayet cool bir tören gerçekleşiyor.
yuh diyorum başka bişey demiyorum.
en iyi erkek oyuncu okan yalabık ? tamam adam iyi ama erdal beşikçioğlu var orda.
bu juri hiç izlememiş demek ki bu adamı.
valla yuh.
drama dalında en iyi erkek oyuncu ödülünü Okan yalabıkalmıştır.
gönlümüz bayram etmiş, çoşmuştur. tebrik ederiz efendim.
bu sene ki ödüller şaibelidir.
kahvede okey atarken " hadi ödül töreni var" cümlesiyle toplanan jüriden oluşan ödül törenidir efenim.
nerde bir yiğit özşener, nerde burçin terzioğlu ? ödül aldılar da ben mi görmedim.
yahşi cazibeymiş ybsgçk .