bugün

gerçekleşecek maç.
avrupa ligi maçı.
avrupa ligi çeyrek final ilk maçı.
lazio'nun handikap yapacağı maç olacaktır.
eziklere kpak olacak maç.
ortada bi maç olur.
aykut kocaman ile korkutan maçtır.
Her ne kadar lazio formda olsa da, bir galatasaraylı olarak fenerbahçe'den daha iyi oynamadığını düşünüyorum lazio'nun. Bana kalırsa sıkı savunma yapan italyan takımlarına karşı kocaman'ın kontra-atak taktiği pek sökmeyebilir. Şöyle bol pas yapıp rakibi sıkıştıran bir fenerbahçe'nin lazio'yu elebilecek güçte olduğunu düşünüyorum. Tek sıkıntı kaleci volkanın formsuzluğu olabilir zira böyle önemli maçlardaki hataların telafisi olmuyor.
türk futbolunun kader maçı.

gönlümüz fb ile.
20 gün sonra oynanacak maçtır.
(bkz: faşizme karşı omuz omuza)
yüzde elli, yüzde elli.
seyircili oynanacak ve çıkan sikimsonik olaylar nedeniyle fenerbahçe'nin avrupa kupalarından 1 sene men edilmesiyle sonuçlanacak maçtır.
fenerbahçenin gollü galibiyet alacağına inandığım maçtır.

fenerbahçe bu turu bu maçta cebine koyar ve rakibini beklemeye koyulur.
fenerbahçe'nin kol gibi orta asya şeyini dayamasını umut ettiğim maç. * lazio'ya sempatim var ama şu yaptıkları hiç olmamış. insanlık adına faşizmi ve ırkçılığı kınıyorum. *
görsel
fenerbahçe'nin faşistlere karşı oynayacağı maçtır. başarılar fenerbahçe
Fenerbahçe düşmanlarının göt olacağı bir maçtır.
fenerbahçenin nasıl gol atacağının muamma olduğu maçtır lazio bu adamlar 90 dk sağlam defans yapıyolar.
Fenerbahçemizin yeneceği maç. Umuyorum ki iyi bir skorla yeneceğiz.
milli takımda dökülen fenerli futbolcuların büyük ihtimalle aslan kesileceği karşılaşma.
edit: yalan mı, eksileyince bu gerçek değişiyor mu?
bir gs li olarak fenerbahçeyi desteklediğim maçtır. o da türk takımı.*
fenerbahçenin yenmesini istediğim fakat berabere bitecek olan maçtır.
duran topların maçın kaderine doğrudan etki edeceğini düşünüyorum. bu yüzden egemen ile maça başlamak bence daha doğru bir tercih olur. ayrıca nedendir bilmem kuyt'ın gol atacağını hissettiğim karşılaşma. umarım maçın sonucu bize avantaj sağlar.
galatasarayın yaşayacağı hezimeti bir nebze olsun unutturacak maçtır..
galatasarayın yaşayacağı hezimeti evinde yenilerek unutturacaktır,ne de olsa fener gündem değiştirmeyi sever.
galatasaray real madrid e karşı saldıracakken fener lazio ya 11 kişi defans yapacaktır. böyle kalitesiz bi takımdır. plzen e 1 bate ye 1 gol atıp ele, sonra kupayi alacağım de. hahahaha.