bugün

(bkz: doğalgaz)
görsel
Tuketimde faturaların aşamalı olarak artırılıp daha az tüketen hane halkının korunması gerekir.
Lüks, büyük fazla tüketen konutlarla aynı tarife üzerinden değerlendirilmemelidir.
kokusuz gazdır.
Zamanında gaz kaçaklarından dolayı ölüm hadiseleri yaşanmış, aklı evvel bilim adamları geç de olsa bunun içine sarımsak esansı katalim denilerek şu an ki kokusuna ulaştırmışlardır. Dünyada en çok bulunduğu yerler extreme bölgelerdir.
Kutuplar ve çöller de bulunurlar ekseri.
Sırf bunun fahiş faturaları yüzünden kazakistan' a gidip kışı geçiresim var.
yemek kültüründe kurufasulye ve nohut olan bir toplum için her an yer yerdedir.
Ak Parti sayesinde bütün Türkiyenin tanıştığı enerji doğal gaz'ın pahalı olduğunu savunanlar genelde olmayan yerlerde ki elektrik tüp ısınma soğutma ihtiyaçlarını düşünmeyenlerdir. Bunlar karşılaştırıldığında doğal gaz her zaman daha ucuzdur
makine mühendislerinin ekmek kapılarındandır.
makine mühendisiyim, ekmeğimi fırından alıyorum. yanlış anons beyler.
tanım: rusya ve iran'la kavga sebebimiz.
bize bunu kim ittirdi lan.

yurt dışına bakıyorum o kadar yaygın değil.

bizde her evde doğal gaz oldu amınakoyim. kesinti olsa donacak herkes.

kim ittirdi bize doğal gazı? kimin sayesinde yayıldı bu kadar? kim dedi soba yoksa mecburen doğal gazın olacak diye? kim kim kim?

ekleme: ben neden (bkz: doğal gaz) başlığına yazmadım? neden neden neden?
bir ailenin yok olmasına neden olan gaz. kullanlar dikkat etsin lütfen.

http://www.hurriyet.com.t...rler_kriminal/adliolaylar
http://www.haberturk.com/...az-yasli-ciftin-sonu-oldu
Seneye bingöle de gelecektir.
dünyada 102 ülkede rezervleri mevcuttur.
toplam rezervi 204 trilyon 700 milyar metreküp dür.
en çok rusyada, en az ise makao da vardır.
türkiye rezerv bakımından 85. sıradadır.
https://en.m.wikipedia.or...tural_gas_proven_reserves
acaba ne kadar zam gelir şimdi, merak ediyorum. malum 1 can milyonlarca dolar gelir demek bu ülkede.
Vaktinde tüm hanelere mecburi olması beni düşünürmüştür;
neden mecbur, doğalgaz nereden geliyor, anlaşma ne olabilir, bu kadar yüksek fiyatlı mı olmalıdır.

Normal gelirli bir vatandaşı hiç mi düşünmezler,limit asgari ücret.
Ve açlık sınırı ne ?? nasıl bir denklem bu be.
türk dil kurumu'nun ona bulduğu yeni isim ''yer gazı'' oldu.
görsel
kullanımı sobaya kıyasla çok daha kolaydır. ne yazık ki her yere ulaşamamış bir nimettir. eğer belediyenin bursadaki gibi projesi yoksa da zengin evlerinden öteye gitmez. bursada Yaklaşık 2000 aileye üsretsiz doğalgaz denetilecek ve fatura ödeme konusunda kolaylık sağlanacakmış.
Petrol fiyatlarının artışı ile 1 temmuz itibariyle zam gelecekmiş. Hayırlı olsun..
worldometers sitesine göre bitmesine 58.273 gün (159 sene) kalan enerji.
CHP, doğalgazda KDV'nin yüzde 1'e düşürülmesine, ÖTV'nin ise kaldırılmasına yönelik bir kanun teklifi hazırladı.
Çinliler keşfetmiştir.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Twıter hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye'de dün 245 milyon metreküpü aşan doğalgaz tüketilerek tüm zamanların rekorunun kırıldığını bildirdi
Merkezi ısıtma sistemi çok boktan.
ısıtmaz, içine hava basarlar, saat coşar, imkanı olanlar sobaya döner. patronum bile villasını ısıtamayıp sobaya döndü. oğlu da sobaya döndü. arkadaşta sobaya döndü. müstakil evi olanlar soba yakar ve yakmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar