bugün

entry'ler (121)

almanyadaki kız isteme töreni

kız değil de avusturya macaristan imparatorluğundan kapitülasyon istemeye gidiliyor gibi bir hava var.

sözlükte kız kalmaması

mevsimsel diye düşünüyorum.

havaların soğumasıyla sözlükteki kızlar daha sıcak, daha geniş besin kaynakları olan sözlüklere doğru göçtü. ilkbaharda hepsi tekrar gelecek. ben 3 tanesine çip taktım, takip ediyorum. bir tanesi şu an itüsözlük civarında uçuyor mesela. yolun açık olsun pelincim.

dinde mantık aramak

"düşünme, sorgulama, şeytanlık yapma.
itaat et. boyun eğ. işte bu yaratıcı için yüksek karakterli insandır!
diz çökmeye hazır, sorgulamayan, olduğu gibi kabul eden, itiraz etmeyen..."

bunları yazabilen ya da yazdırabilen herhangi şeyde mantık aranır mı kardeşlerim. katıksız mal deyip geçeceksin.

flash tv nin yeni logosu ve kadrosu

ekibin yarısı uludağ sözlük yazarı gibi duruyor.

maskenin yaygınlaşmasıyla çirkinliğin azalması

2-3 ay demişim. şaka maka 1.5 yıldır bu güzelliği yaşıyoruz. yaşasın corona. umarım maske kalıcı hale gelir.

500 takipçili satılık uludağ sözlük hesabı

sözlük 2 sene önce 4500 tl'ye satıldı aq. sen neyin davasındasın.

şeriat istemeyen fransa ya gitsin

dünyada şeriatla yönetilen ülke sayısı: 9 (%4)
dünyada şeriatla yönetilmeyen ülke sayısı: 199 (%96)

aq piçi %4'lük marjinal bir isteğin varsa git o marjinal isteklerinin karşılandığı ülkelere. bizi ne diye yoruyon amcık. emirmiş bi de. vizyonsuz şakirt.

oğuzhan asiltürk

istanbul sözleşmesi yaşatır diye boşuna demiyorlardı, bak şimdi ne oldu?

wimbledonda arkada top toplayan kız

wimbledon'da top toplayıcı olmak için yaş şartı 14-16'dır.

alın bu pedofili oçlarını, al al.

fren hidroliğine iki kilo şeker döken adam

oç hidrolik hoşafı mı yapıyon.

tamam dedin ben bu kızın frenleri bozayım da kaza yapsın, aklına şeker dökmek nerden geldi. bu ülke insanın vizyonsuzluğu beni öldürecek. fren balatasına ezine peyniri sürseydin aq, hava filtresine çam balı dökseydin.

berkin elvan

sırf bu başlığı okuyunca uludağ sözlük denen ekosistemde ne kadar çok orospu çocuğu olduğunu görüyorsunuz. ölmüş, öldürülmüş çocuğun arkasından küfür eden, kaşıyla, tipiyle dalga geçen adamlar var.

yazanlar troll olsa he der geçersin de bildiğin kadrolu yazar çoğu. harbi ne iğrenç, ne cahil insanlarsınız lan, midem bulandı.

ankara esenboğa havalimanı

şehir merkezine uzaklığı 25 kmdir. bir başkent havalimanı için şehir merkezine yakın bile denebilir.

paris charles de gaul merkeze 51 km'dir. ankara kadar ülke olan hollanda'da bile schiphol havalimanı amsterdam merkeze 17 km'dir.

ayrıca gece trafiksiz yoldaki kara yolu ulaşımıyla kıyaslayacaksanız, kızılay-esenboğa arası 20-25 dkdır. martıyla gidiyorsanız bilemem.

büyük islam medeniyetinin 3 üncü büyük çıkışı

temellerinin kocaeli sağlık ve teknoloji üniversitesi'nde atıldığı, istanbul imam Hatip Lisesi mezunu numan kurtulmuş tarafından müjdelenen çıkış.

fıkra bu kadar.

midyat seyfo gülün.

mevlana şekeri

dünyanın en sikindirik gıdası olabilir.

adam konyaya gitmiş geliyor bunu dağıtıyor işyerinde. tarladan taş toplayıp taş getirseydin aq.

alkol ertesi

alka seltzer bu günler için var gençler. yatmadan evvel 2 tanesini gömün 20 bira da içsen sabaha bir şeyin kalmaz. gece içmeyi unutursan sabah uyanınca iç gene toparlar günü.

düğün günü regl dönemine denk gelen gelin

hayatınızda hiç kadın tanımadınız mı olm. kadınlar tatile gideceği haftayı bile 8 ay önceden reglsine göre ayarlıyor. gelmiş bu da düğün regl dönemine denk gelirse diyor. kadın gerekirse zaman ve mekanı büker gene de regl olduğu gün düğün yapmaz.

kimsenin sizinle çıkmak istememesi

uludağ sözlüğe yazar olma kriterlerinden birini gerçekleştirmişsiniz demektir.

arkadaşlar ben ekonomistim

arkadaşlar ben bu pezevengin hocasıyım, kendisi 2 yıllık besyo mezunudur.

kendini bu şekilde ekonomist olarak tanıtanlara kesinlikle itimat etmeyin ve en yakın zabıtaya haber verin. sonra yüksek faiz yüksek enflasyon yüksek döviz kuru derken çokomelin düşen gramajını takip etmek zorunda kalıyoruz.

sosyal medya kullanmayan insan

bu devirde sosyal medyayı kendi hayat kalitenizi arttıracak şekilde kullanamayacak kadar andavalsanız zaten kullanmayın. sosyal medyadan, hayattan kendinizi o kadar soyutlayınca küçük dünyanızda kendinizi "kaliteli" zannetmeniz daha kolay olur neticede.

evrimin devam ettiğinin kanıtlarından biri

adam uludağ sözlükte bilim anlatıyor, bravo. bundan sonra ellerini öyle yaparak osbir çekecekler.