bugün

entry'ler (274)

türkmen dağı

yigitlerin destanlarına destan kattıkları, 7 düvel + içerdeki rus uşagı orospu çocuklarının yenileceği kutlu dağ.

rusun bir tarafını yalamaya çalışan solcu tayfası

Türkiye gibi ülkelerde bağımsız köpek bulunmaz ancak solcu sağcı takliti yapan gizli orospular bulunur, bir adam çıkar dik durur dünyanın tüm orospuları önünde sıra geçidi yaparlar, pkk nın terörist olduğunu anlatmaya dil döker durursun önünde anlamaz, mit tır larını durdurur bazısı, digeri yayınlar, öbürü avrupada abd de pr ını yapar ki bu ülke falan terör örgütüne silah gönderiyor, anlatamassın ikna edemessin bu orospu evlatlarına bayır bucak diye bir yer var orda türkmenler var onlara yardım gidiyor ya da silah her neyse işte giden... bakarsın bu çevrelere tırları durduran cemaat görünümlü, gazetesine basan komünist görünümlü, ab de abd de ülke aleyhinde jurnal yapanlara bakarsan liberal bilmem ne, şimdi bunların kendi düşünceleri varsa nasıl bunlar bir arada bir operasyonun degişik ayaklarını oluşturabiliyorlar? işte öyle degil, cemaati cemaat degil solcusu solcu degil liberali liberal degil bunlar özlerinde orospu çocugu orospulardır, kendi fikirleri olmaz, kendilerine biçilen rolü oynarlar, dün abd için bugün ab için yarında rusların altına yatar bunlar...

şakirt

son dönem şakirti bulunduğu ortama göre şekil alabilen canlılara denilir, ortam alevi insanlardan oluşuyorsa karısı ile dansa gider karısı herkes ile dans eder, denize girer karısıda mayo/bikini giyer, Tayyip erdoğan a küfreder,
ortam chp lilerden oluşuyor ise, dansa gider, içki içer denize gider, her bulduğu fırsatta Tayyip erdogan a küfreder,
ortam bbp li ya da saadetlilerden oluşyorsa, namaza gider, allah kur an sohbeti yapar, Tayyip erdogan a her buldugu fırsatta küfreder,
yok ortam akp li ise, namaza gider, allah kuran sohbet yapar, her bulduğu fırsatta pensilvanya ya küfreder.

(malum pensilvanya fetvasında ortam uygun degilse kendisine sahip çıkılmamasını aleyhinde konuşulmasının uygun olacagı fetvasını vermiştir.)

mhp nin osmanlıca ile imtihanı

3 hilali amlem olarak kullanmasından dolayı nefret edilen parti, zamanında chp 6 ok alınca bunlarda 3 hilal alalım demişler sanırım, osmanlı diye bir devletten haberleri bile yok gibi yapıyorlar...

bu ilkesizlikte devam ederler ise, bir sonraki seçimde chp+cemaat koalisyonuna hdp yide eklerler, utanmadan dönüp tayyip yaptı bunu derler...

amerika daha iyisini yapana kadar en iyi parti bu

herkesin hem fikir oldugu gibi, chp dir.

chp, abd lilere ingilizlerin hediyesidir.

türkçe olimpiyatlarının türklere olan katkısı

bir takım konularda artık şöyle şeyler duymaya başladık,

"ulan türkçe olimpiyatları yapıyoruz, dünyaya türkçe ögretiyoruz, shopping fest gibi kavramları kullananlar var bu nası iş?"

daha çoğaltılması muhtemel homurdanmalara neden olmaya başlamıştır bu olimpiyatlar, bugün okudugum başka bir yazar bunun nasıl desteklenmesi gerektigi ile ilgili bir yazı kaleme almıştı, bu diyordu, bazı insanımızın okullarda yaptıkları çabaların sonucu, biz bunu nasıl dünyaya şamil hale getiririz, yazarlarımızı bu yoldan nasıl dünyaya tanıtırız, diyordu.

abdurrahman dilipak ise bunun olimpiyatların türkçe sinema, türkçe kitap. türkçe yazılmış tiyatro eserleri festivalleri ile desteklenmesi ile bunun dünyaya şamil hale getirilecegi, ülkemizin sanatta bu yolla ilerlemeler kaydedecegini belirtiyordu.

vesayet bitti, vatan evlatlarının hiç te yobaz olmadıkları bilakis sanatın ve siyasetin aslında piçlerin baskısı ile geri bırakıldıgının bir kanıtı degil mi? vatanından uzak hocanın açıklamalarını bugün radyoda kendi agzından dinledim, bir takım satılmış orospu evlatları yüzünden vatanına yine dönmeyecegini belirtiyordu, yazık bu güzel ülkeye ve onun garip bırakılmış evlatlarına...

erkek mi ne erkegi erkek ne arar la italya da

italyan tipler ancak konusmadıkları anlarda bir karizmaya sahip, konustukları anda ise agzının üstüne vurasın gelen tipler olduğu gerçeginden hareketle dillendirilmiş hededir.

erkek olsun italyan olsun o olmazsa fransız olsun

çelişik başlık, "erkek" demişsin sonuna italyan fransız eklemişsin! Alet erkek olmak için yeterli mi acaba?

(bkz: erkek mi ne erkegi erkek ne arar la italya da)

başbakanın ağzındaki baklayı çıkarması

türkiye de yaşayıp bu kadar nasipsiz olmak ancak nasipsiz kişinin bir kripto olduğuna işaret olabilir, kim türkiye nin türk islam devleti olmadığını iddia edebilir? laiklik bu ülkeye hilafetin kaldırılması için dayatılmış bir yapıdır, açıklansın lozan ın gizli maddeleri bakalım herkes aynı saygınlıkta kalacak mı? neden ilk meclis fes olundu acaba? halkın seçtigi o meclis neden imzalamadı o metni?

ayrıca laiklik islam ile çatışan bir rejim degildir, elbette türkiye de uygulanan sistem laiklik degildir, faşizm dir, engeller koyan bir rejim degildir laiklik, engelleri kaldıran bir rejimdir.

türk okulları ile dünya siyaset arenasına dönen türk milleti, kendi büyüklügünü görsün diye, laik rejimin neredeyse bir asırdır türkleri barbar ve eşkiya gibi göstermesi, millete aşagılık kompleksi enjekte etmesine karşı bir panzehir olarak ortaya konmuş müthiş bir projedir, bir türk milleti olarak atımızla geçtigimiz tüm cografyalara adaleti ve barışı getirmişizdir, nasıl ülkemiz bölünmesin diye hala vatanımızın topraklarını hala kanımızla suluyorsak, dünyaya adaleti yeniden getirmek için geregini yine yapmaya geliyoruz, o başbakan a selam olsun, o hoca efendiye selam olsun, nerde kemal sunal soytarısının filmlerindeki hoca, nerde vurun kahpeye de oynayan hoca nerde fethullah hoca, nerde mahmut hoca, bu iki isimde cami imamıdır ve ülkeleri onlardan şeref bulmaktadırlar, tıpkı onurlu bir başbakan a sahip olduklarından öğündükleri gibi.

senin yaptığın devrime sokayım

ne kuş ne deve tiplemelerin türkiye gibi ülkelerde yaptıgı solculuktur, bakarsın piçi abd de dogar ama kendisi nazım ı anma etkinliklerinde başroldedir, deniz gezmişler için agıtlar yakar, biraz para kazanıyorsa bilmem ne klüplerinde hükümete karşı cuntacılık faaliyetlerinde bulunur, degişik tiplerdir. onların devrimciligi dinsizliktir, ateizm propagandasıdır yoksa komünistligi bile becerecek bir gelenekleri asla olmamıştır, zira deniz gezmiş için öldürdügü israilli diplomatın karısı eşimi mossad öldürttü diye açıklamalarda bulunmuştur.

behzat ç izleyince kendini muhalif sanan mal

hem pkk nın hem de ulusalcı tiplerin sahip çıktıgı "o kadın" a sahip çıkmış devrimci dizidir, o kadar bi başyapıt ki, başrol oyuncusu keş kardeş ben bu diziyi izlemezdim demiştir röportajında.

(bkz: senin yaptığın devrime sokayım)

kız kardeşinle bu gece sevişebilir miyim

bacısından çok para kazanmış insan tümcesi olabilir ancak.

annenin çocugunu öldürmesi suç degildir

(bkz: annenin çocuğunu öldürmesi suç değildir)

annenin çocuğunu öldürmesi suç değildir

benim bedenim benim kararım zihniyetinin özünde söyleyemedigi ama ima ettigi/inandıgı saçmalıktır.

benim bedenim benim kararım

(bkz: annenin çocuğunu öldürmesi suç değildir).

pierre loti eşcinseldi

pier loti sizin bildiginiz gibi degildi, hakikaten bizim arkadaşlar görmüşler...

amk spor gazetesi ekleri için isim önerileri

bi oç nin başka bi oç ile bir araya gelip güzel fikir diyip başka bir oç tarafından destekle çıkardıgı gazete,

eki de 3oç amk olabilir.

her cinayet geç kalmış bir kürtajdır

kürtaj cinayet ise, bu da bu söylemin suyuna banmaktır.

benim bedenim benim kararım

malum, her kürtaj bir cinayettir deniliyor, her cinayet geç kalmış bir kürtajdır, denilebilir mi peki sorusu akla takılıp kalıyor.

sözlüğe 3 yıl ara vermek

recharge olmaktır.