bugün

entry'ler (118)

en güzel kız isimleri

defne.
didem.

sarhoş olduktan sonraki saçmalıklar

saçmaladığımda yazamayacağım sanırım bunu.

ortamı en iyi üniversiteler

tabiki tartışılmaz herkezin ortamı kendinedir ama öğrenci kaynaşma sürecini düşünürsek.
anadolu üniversitesi.

insanı değiştirecek tek şey

aşk aşk aşk.

uyumak için alternatif çözümler

yapay esnemeler yap kendine.

klozet önünde-üstünde uyumak.

sokakta işeyecek yer aramak.

aklının yetemiyeceği hareketlere başlamış olmak.

ikinci dil hangisi olmalı

almanca olmalı diye düşünüyorum ..
almanya dışında da çok konuşulan bir lisan ... spanyolca da ve ayrıca flemenkçe de aranılan diller arasında bence ikinci planda yer almakta ..
artık hangi dili biliyorsun diye bir soru yok .. kaç tane yabancı diliniz var deniliyor .

mustafa kemal isminin itici olması

yok artık. gülüyorum suan inan gayet samimiyim ve aklımdan inanamayacağın küfürler geçiyor yazık sana acırım sadece.

şu sıralar kulağımıza misafir olan şarkılar

it gets your body movin-suckers.
wild smile.

silgi

sınavda kopyaların demirbaşı rolünü üstlenir.

sözlük yazarlarının ilginç lise anıları

öğretmenler odası önünde bir hocamı beklerken hiç beklediğim başka bir hocam çıktı ve dersinden 1 almıştım içimden küfür etmeye başlarken bir anda istemsiz yüzüne baka baka küfür ettim ağzımdan kaçtı napalım. sonucunda sıfır geldi karneme o başka.

ateistler neden kavga edemez sorunsalı

kavga etcek potansiyel göremiyorum. kendileri zaten eltellektüellikleri tavan yapmış kültür balonları olduklarından konuşarak her şeyi halledebilir.

an itibari ile akıldan geçenler

uyusammı.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

iyidir be sıkıntı alır hocam.

cuma namazına giden yazarları tespit edip silmek

başta baktım bunu açan çocuk dedim alta baktım destekleyenlerde var o zaman buna gericilik diyen zihniyet, karaktersiz kişiliği oturmamış ergen insanların küçüklüğüne. 20 üsüunün de yobazlığına vermek gerekir. sanane ulan isteyen istedi inancı yasar varmı sana bir zararı mahlukat. kiliseye gidersen eğer bu adamların gozunde modern çağdaş olursun yazıktır utanıyorum sizlerden başka hiç bir şey deyil.

trafik denetimi

her seferinde aha cezayı yedik herhalde dedirtir bana.

istenmeyen adam

çoğu zaman hazır cevap olan adamdır.

her gün yapılan ama çok zor olan olaylar

gece diş fırçalamak.