bugün

entry'ler (43)

fatih terim in teknik direktör olduğu bir lig

sözlükte ne kadar mal işe yaramaz doldugunu anlayabilecegimiz başlıktır...

sabri sarıoğlu

7 ocak 2012 gunu samsun maci itibari ile onun takimda olmadagi bir galatasarayin ne kadar daha iyi oldugunu anlamamiza sebebiyet verdigi icin tebrik ettigim adam ...

adam gibi adam recep tayyip erdoğan

adam ama kardan adam tıs adam .

en nazik küfürler

cumartesi cocugu .

babayla girilen komik diyaloglar

dedikodunun sıkca oldugu bir apartmanda oturulmaktadır o zamanlar daha lise çagı kanımız kaynıyor eve kız arkadas getırılır sonradan komsuların anneye durumu anlatırlar oda haylice babaya anlatır ve babanın salondan sesı duyulur huzuruna cagırmaktadır

b- oglum bugun naptın kim geldi bize ?

f- (durum cakılır ve aileninde tanıdıgı en yakın 2 arkadas solenır) kami ve eti geldi nolduki

b- dogru sole olm annene solemısler annende bana dikkat et biraz hareketlerine ve arkadaslarına sole evden cıkarken ne unuttuklarına dıkkat etsınler

f- baba cidden onlar geldi nolduki hem ne unutcaklar

b- ya oglum yalan soleme genc adamsın olur bole seyler

her nedesede babaya durum ınkar edılır ve üste cıkmaya calısılır ve babanın canı ıyıce sıkılmıstır ve kızmaya baslamıstır ve susup kalmama neden olan cumleler dokulu verırı agzından

b- o zaman sole bakalım eti mi kami mi hangisi sutyen takıyo ne ayaksınız olum siz ? demesi üzerine hersey kabul edılır ve özür dilenir .

osurduktan sonra havayı koklayan tip

ne demişler benim bokum ayva kokum.

yılmaz morgül ün ses rengi

bu soruyu sormaya gerek bile yok isimden belli oldugu gibi mordur tabikide.

ipad 2

uğruna böbrek satılan alet.

karar alınır mı verilir mi sorunsalı

hiç bişey vermeden alınmaz diye saçma bir ileti yazasım geldi.

adalet ve kalkınma partisi

adalet ve kalkınma partisi ismindende celişkilerin oldugu parti kendileri hep magduru oynayıp adaletı bitiren kalkınmaya gelince sadece yandaslarını kalkındıran parti iktidara geldiginden beri halkı dahada fakirlestiren yandaslarını mala mulke bogan ülkeyi gün gectikce yoksullastıran ve buna kimsenin karsı cıkamadıgı karsı cıkanlarında taraflarınca susturuldugu parti.

hala püskevit kelimesine gülen çapsız

burda dalga gecip dogrusunu sen yazda gulmeyelım diyorum ve daha nenelerimizin dedelerimiz kullandıgı bir kelime olup neden bu kadar abartıldıgı anlanılamayan olay..

leon

seat leon vardır bide.

allah tan ak parti geldi de kurtulduk

cemaat yazarı olması muhtemel kişiliğin klavyesinden çıkan saçma sapan kelime topluluğu olan cümledir.

kadınları dişi gösteren detaylar

kesinlikle topuklu ayakkabıdır........

akp döneminde özlem duyulan şeyler

internet özlencek şeylerden biri olacak .....

cehenneme gidenin söyleyeceği ilk sözler

merkezi isitmami yoksa kombilimi ???

gurbetteyken özlenen şeyler

yurdum insanı kısaca....

spermler arasındaki diyaloglar

yaslı sperm genc spremlere ders vermektedir
-burdan cıktıktan sonra dogru bı kanala gırecegız ordanda yumurtalıklara ulasacagız ve kendımızı tanıttıktan sonra bıze ıcerı alıcak der ve bıtırır konusmasını.

zaman gecer cıkma zamanları gelen spermler hızla yola koyulur ve yumartalıklara ulastıktan sonra kendını tanıtmaya baslarlar

birden yumurtalık donerde ıyı hosta ben yumurtalık degıl bademciğim der....

ınteus

gelecek vaad eden bilgisayar programcısı zeki sayılabilcek insan tipi...

kıyametten bir gün önce herkesin intihar etmesi

kıyamet gelsede kopsak deyimini boşa çıkarcak eylem..