bugün

entry'ler (46)

bu soruyu bilene istediği kadar bira ısmarlıyorum

1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89
a, a, b, c, d, g, j, r.

hemoroit

Türkiye'deki erkeklerin %90'ında, kadınların ise %70'inde bulunan hastalık, çocuk yaşta önlem alınırsa engellenebiliyor.

5 yaşındaki çocuğunu öldüren cani anne

şu anda adalet sisteminin başına beni geçirip bir de idamı geri getirecekler, kim ölecek kim ölmeyecek ben karar vereceğim, muhtemelen bu kadını öldükten sonra bile 3 defa asardım tekrar.

öylesine bir şeyler yaz

seviyorum, belki de düşündüğümden çok. ama zamanında o kadar çok söyledim ki sevmediğimi artık sevdiğimi söylesem de inanmaz güler geçer. nedenini bilmiyorum neden böyle hissediyorum ama sürekli aklımda o var, şu lanet telefon her titrediğinde odur diye zıplıyorum, eğer oysa suratımda saatlerce gitmeyen bir gülümseme oluyor. onla konuşmadığım her saniye azap gibi geliyor. J.R.R. Tolkien ve oğlunun ruhu şad olsun.

kadın kokusu

aylarda bir, sevgilim olmasa da, ona sarıldığımda deli gibi içime çektiğim kokudur. belki fark ediyor da bir şey demiyor, belki daha fark ettirmemi bekliyor, belki de bir dahaki sefer fark ettiririm...

hangi kafayla yapıldığı belli olmayan şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=2THltz9Tknw
eğer bu şarkı bir uyuşturucu kafasıyla yapılmadıysa ben de 15 yıllık müzisyen değilim.

hangi kafayla yapıldığı belli olmayan şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=2THltz9Tknw
eğer bu şarkı bir uyuşturucu kafasıyla yapılmadıysa ben de 15 yıllık müzisyen değilim.

türk kadınlarının sekste iyi olduğunu zannetmesi

zannetme değil doğrudur, açıkçası bildiğim kadarıyla en iyi sırt üstü yatan kadın türk kadını. (bkz: swh)

bir kadınla bir erkek yakın arkadaş olabilir mi

çok garip bir aşk üçgenimsi durumun içinden eski sevgilimle yakın arkadaş olarak çıktım, nasıl oldu hiçbir bilgim yok. çok da iyi anlaşıyoruz aylardır sabah akşam konuşuyoruz ama hala daha bıkma durumu olmadı, ki ben bir insanla sürekli konuşmaya gelemeyen birisiyim. neyse, sonuç olarak evet olabilir ama sevgilim olmadığını ve bu kadar iyi anlaştığımızı düşünürsek bu yoldan çıksak da kötü olmaz yani *

zamanda yolculuk etmek

kesinlikle vasiyetime yazacağım bir şeydir. nesiller boyunca aktarılsın ve zamanda yolculuğun mümkün olduğu bir zamanki torunlarım beni 20 yaşımdan alsınlar, ki mantıksal olarak bakarsak bunu vasiyetime yazdığım anda 20 yaşımdaki beni almaya gelecekler ve zaman makinesi çoktan keşfedilmiş olacak.

kız kankaya dans ederken yaslamak

doğru yerde yapılırsa ipin ucunun kaçması sonucu güzel yerlere götürebilecek eylemdir, sevgiliniz varsa yapmanızı tavsiye etmiyorum.

vücudumuzda ortalama 0 2 miligram altın bulunur

vücuttan nasıl çıkartabiliriz o önemli tabi.

sevgiliden ayrılmak

dile kolay ama yüreğime zor bir durum.

baba pazar açık pc yi kapatma

ekranın üstüne yapıştırılan kağıt, ve ona rağmen kapatan aile bireyi...

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

şu anda eski sevgilimle muhabbet ediyorum, arkadaş olarak ama hala daha bir şeyler hissediyor olabilirim belki, bilmiyorum.

birlikte mutsuz olalım mı

şu anda hayatımda bulunan kişilerden hiçbirine soramayacağımı adım gibi bildiğim bir soru. keşke sorabilsem, keşke birisi kabul etse de hayatımın kalanında, en azından ilişkimiz bitene kadar (ki biterse), ona adayayım kendimi.

dambıl kaldırınca gelen her şey çok hafifmiş hissi

diye bir his yoktur, düzenli olarak dumbbell kaldırırsan tabi güçleneceğin için bir şeyler daha hafif gelemeye başlar ama onun dışında yalan dolan şeyler bunlar.

mutluluk satan dükkan

erotik shoptur, sex shop falan diye de geçer.

of beren and luthien

Gondolin'in Düşüşü kitabından önce Türkçeye çevrilen Tolkien eseri. Kesinlikle Turin Turambar'ın hikayesi kadar acı olmasa çok güzel bir hikayedir. John Ronald Reuel Tolkien, benim deyimimle baba Tolkien, kendisinin mezar taşına beren, karısının mezar taşına ise luthien yazdırmıştır, ince ama hoş bir detay. The Song of Beren and Luthien diye bir şiir de vardır, ki bunun şarkıya uyarlaması her zaman içimi bir hoş eder ve gözlerimi yaşartır. Teknik olarak mutlu sonla biten bir hikayeyi anlatır bu şiir, ondan dolayı da uyarlaması çok daha güzel gelir. Tabi Clamavi de Profundis ya da Karliene'den değil, Tolkien Ensemble'den dinleyeceksiniz. Yanlış anlamayın Clamavi de Profundis de çok kaliteli uyarlamalar yapıyor, mesela Lament for Boromir gibi.

Buyrunuz efendim: https://www.youtube.com/watch?v=CkZOVPRHn8w

kadınlar aşk acısı çeker mi sorunsalı

çekiyorlarsa beni de s*ksinler, ciddiyim şu ana kadar kimle ilişki içerisinde bulunduysam ertesi gün sabah akşam mutlu gezdiler, tamam ben de fazla aşk acısı çekmem ama ortamlara dönmek için 2 3 gün kenara çekilip sindiririm. ayıp yani.