bugün

entry'ler (10)

iğrenç espriler köşesi

mecnuna sormuşlar " o kadar övdüğün leyla aslında o kadarda güzel değilmiş. "
mecnunda yapıştırmış cevabı " ya aslında güzelde burda kötü çıkmış. "

beşiktaş taraftarı

çarşı adında dünya çapında bir taraftar grubu vardır. maç boyunca yaptıkları tezahüratlar, ve yaptıkları bestelerle ve ayrıca sosyal projelere yaptıkları katkılarla dünyanın en iyi ve en ateşli taraftarlarından biridir. kırdıkları desibel rekorlarıyla uzun süre göndeme gelmiş ve dünya çapında bir üne kavuşmuştur. kısacası mükemmeldir ya

üniversite

"geçen yine sevişiyorum." demeyi hayal ederek geldiğim fakat bütün gün pc başında okey ve batak tarzı oyunlarla vakit geçirdiğim yer. halbuki ne hayallerim vardı lan. odadan odaya koşan çıplak kızlar, en az haftada bir yapılan havuzbaşı partiler vs... üniversite bize böyle anlatılmadı arkadaş. bize öyle birşey denmedi. denseydi ben gelmezdim.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

öyle kalabalık ki yalnızlığım, ne yana dönsem kendime çarpıyorum.

öyle bir cümle söyle ki seni terk etmeyeyim

gidenin annesi babası ölsün. ben lafımı söyledim.
hadi şimdi git bakalım hadi.

en yaratıcı reklam sloganları

"hiç bizimkini yediniz mi?"

atakebap.

çay ın çok gereksiz bir içecek olması

bu lafı söyleyenin ağzına beton dökeyim emi. bi kere çay içmeyen adamın samimiyetinden şüphe ederim aga. misafir davet edilirken bile "çay içmeye bekleriz" deniyor arkadaş.

ayrıca leyla ile mecnun'un dizisinin ana içeceğidir.

-bunlar tekin adamlara benzemiyor ismail.
+adamlar bana çay verdi çay. çay veren adam hiç kötü olur mu, senin aklın mantığın kesiyor mu?

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

aşk bu kızıl ötesi, yaralı müzezesi hareket edemem.

Serdar Ortaç

kızlarla tanışma replikleri

+çok tatlısın.
-ama ben senin için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
+o zaman sende benim gibi yap ve yalan söyle.

dış görünümüne önem veren insan

Bu tür canlılar kalabalık şehirlerde yaşarlar. Yolda araba camı olur dükkan camı olur sürekli kontrol ederler kendilerini. Geçen araba camından kendime bakiyim dedim. Lanet olsun arabada adama varmış. Nası utandım. Ama farkettirdim mi? tabiki de hayır. Son bir bakış atıp çok cool bi şekilde yoluma devam ettim.