entry'ler (59)

yarın mesai var

- yarın mesai var!
- allah belanı vermesin biliyoruz herhalde... uyusan yarın çabuk gelcek diye uyumak istemiyosun. uyumasan yarın yorgun uyanacaksın. bi garip ikilem.
- kes ve zıbar!

akif isimli erkeklerin gay olması

akif isimli erkeklerin isimlerine "t" eklenince aktif olmalarıyla alakalıdır.
test etmedim. sorumluluk kabul etmiyorum.

başak burcu erkeği

bunları sinir etmek aşırı güzel his. çünkü hepsi ruh hastası. ahahaha.
bakın örnek veriyorum. mesela şöyle bi mesaj atın, hepsi kilit:

"n'abersiniz amınakoduklarım? mesaj kutumu kilitlediniz 2 dakikada. geyik yapıyoruz sinir hastası manyaklar!"

boğa burcu kadını

yemek yemekten vakti kalırsa herhalde ilişki yaşayabilir.

yengeç burcu

duygusallık ve melankoli konusunda balık burcuna pabucunu ters giydirir. nedense duygusallık balıkların üzerine sinmiştir ama bunlar balıklara duygusallık konusunda doktora dersi verir. bakın söylüyorum ciddili.

başak burcu erkeği

kendilerini bi bok sanan insanlar. sosyal medyada bunlar için "kılı kırk yarıp hiçbi şeyi beğenmezler" dendikçe bunlar kendilerini iyice bulunmaz hint kumaşı sandı.

siktirin gidin amınakoduklarım! bok gibi burcun temsilcilerisiniz işte! hasta ruhlusunuz ve normal değilsiniz! siktirin gidin de insan olmayı öğrenin. önce insan olun ve evet, küçük dağları siz yaratmadınız amınakoduklarım!

sakinim, tamam.

eşcinsellik

türkiye'de de çok var. hatta evli erkeklerde gırla. bakın eşiniz meşiniz de olabilir yani. öyle atıp tutmayın sağda solda. çok var evli olup gay sitelerinde fink atan adam. biliyoruz da konuşuyoruz.

yaklaşmasın bana aşk

Yaklaşmasın bana aşk bundan böyle,
Geçmesin gecelerimden
Çalmasın camları, kapıları
Son sözü söyledim ben.

Kırk yıllık hatrı varmış, kalsın böyle
Bir selamın satırın
Sormasın halimi, hatırımı
Bilmesin nerde, nasılım

Çok severken dönüp bakmadın
inanmadın bir türlü aşka
Ben yolumu kaybetmişken
Ne yaptın söyle, gitmekten başka?

Gökyüzüne emanet bundan böyle aşkım
Her yağmur sana beni hatırlatsın
Başka aşklarla yeşillenen kalbine
Sonsuz bahar yok, bunu anlatsın.

yaklaşmasın bana aşk

yaprak çamlıca'nın muhteşem şarkısı. bütün gün dinledim resmen art arda ve acı çektirdi bana.
sözler, vokaller muhteşem ötesi. can acıtıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=zUvDQwdJ1AI

yaprak çamlıca

pazarımı güzelleştirmiştir. bütün gün oturdum onu dinledim. sesinin güzelliği, şarkılarının güzelliği... diyecek hiçbi şey yok. bence en güzel şarkısı yaklaşmasın bana aşk.

buyrun geceniz güzelleşsin: yaklaşmasın bana aşk: https://www.youtube.com/watch?v=zUvDQwdJ1AI

seçim sonucu beklerken yapılabilecek güzel şeyler

parmakları kemirmek...
arkadaş heyecandan vefat edeceğiz.
ben vefat.

kinyas ve kayra

türkçe yazılmış en etkileyici kitaplardandır. yeraltı edebiyatı sevmiyosanız beğenmemeniz normal.
kitabı okurken bi yerde oturup hüngür hüngür ağlayarak bitirmeniz olası.

need you now

yapılmış en iyi şarkılardan. zaten ödülleri de silip süpürmüş. grammy'ler, yılın şarkısı ödülleri vs. vs. hepsini hak ediyor. geceye bırakıyorum...

https://www.youtube.com/watch?v=eM213aMKTHg

aylar sonra mesaj atan eski sevgili

ağzına sıçılması şarttır.

üzerinden o kadar zaman geçmiş. yoluna bakmışsın sen. her şeyi unutmuşsun. zaten zor olmuş senin için. üstesinden gelmişsin. hooop beyefendi mesaj atıyo "nasılsın?"... senin ağzına sıçarım ben nasılsın'mış! bugüne kadar nerdeydin? senin peşinde köpek olurken nerdeydin? ne kafa karıştırıyorsun şimdi? mal!

siktir edilmesi gerekiyor arkadaşlar. net. böyle boklu tiplere prim vermeyin. ya sevgilisinden ya flörtünden ayrılmıştır ya da onlardan sizin verdiğiniz ilgiyi göremiyordur. benimki öyle oldu. sevgilisinden ayrıldı. 3 gün sonra bana yazdı. sikik! böyle tıpış tıpış gelirsin işte!

arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın. kesinlikle su koyvermeyin, yelkenleri suya indirmeyin. olmaz o iş. olsaydı zaten o eski sevgili olmazdı. gerek yok.

facebook

üzerinden yaş tahmini yapabilirsiniz.

bunu kullanan insanlar 40 yaş üstü insanlar.
hala kullanıyor ve 40 yaş altında iseniz ruhunuz 40 yaş üstü. geçmiş olsun.

özge ulusoy

türkiye'deki en çirkin model olabilir. bunu beğenen erkek cidden zevksizdir. konu kilit.

imamoğlunun kaybedince seçmeni sokağa davet etmesi

akp'li saçmalaması.
"nereden oy kaybettiririz?" diye kara kara düşündükleri için böyle aptal saptal şeylerle geliyorlar.
böyle bir şey olmaz. istemez imamoğlu. az ötede oynayın siz ya!

ötenazi hakkı

insanların hastalıkları, kısıtlamaları vs. vs. gibi birçok sebepten ötürü sahip olması gereken. yaşamayı istemeyen insanı bu bok çukuru dünyada tutmaya kimsenin hakkı yok.

insanların çektiği acıları başarısız olmaya indirgeyecek kadar dünyadan bihaberseniz size diyecek bi şey yok. gölge etmeyin. başka bi şey istemiyo sizden kimse.

23 haziran 2019 istanbul yerel seçimi

belirleyenin hdp seçmeninin olacağı yarış.
umarım her şey gerçekten çok güzel olur. size güveniyorum hdp'li kardeşlerim.

hoşlanılan kızın versem nefessiz sikersin demesi

hoşlanılan kızın da sizin gibi öküz olduğu anlamına gelir. bence birbirinizi bulmuşsunuz. yürüyün.