bugün

entry'ler (25)

çıkma teklifine verilen anormal cevaplar

o-benimle çıkarmısın?
o-uygun :S

cagaloglu anadolu lisesi

Eminönü Babiali yokuşunun sonlarina doğru sağ tarafta görülen , ön tarafında yeni sayılabilecek 2inci ekleme binasi bulunan , ana binası 1850 civarlarında inşa edilmiş ve ilk olarak hastane gorevi yapmış, son 23 yılında Cağaloğlu Anadolu Lisesi adıyla hizmet vermiş Turkiyenin sayılı Almanca Eğitim veren Devlet Lisesi statüsündeki okulu.

gelecek kaygısı

Lise yıllarının sonuna doğru, özellikle öss yaklaştıkça Türk gencini saran ; hatta dersanelerin rehberlik servislerinin çeşitli kitaplar bastığı konudur.

giden sevgilinin ardindan son kez soylenenler

Artık seni değil onu seviyorum. Kusura bakma.

kasim 2006 ytu yemek boykotu

Tonoz ve Orta bahçede sonu gelmeyen kantin sıraları oluşmasını sağlayan, fiyattan önce içeriğinin değişmesini göz ardı eden
boykot.

alarmı ertelemek

Ikinci çalışından sonra duymamaya başladığın ve yaklaşık olarak 3-5 saat kadar uzayabilen aktivite. Tabi uyanildiğinda bir baş ağrısıda söz konusu olabilir.

5 kasım 2006 rizespor galatasaray maçı

Şampiyonlar liginden kopan Galatasaray'in mutlaka kazanmasi gereken bir maçtır.

internet explorer 7

Internet Explorer'in birçok yamayla süslenmiş son versiyonu, yinede Mozilla Firefox'u tavsiye ederim.

ibo show

Ne yazıkki hala reyting rekorları kırmayı başarabilen , arabesk ağarlıklı show programı.

japon çizgi filmlerinin abartı golleri

top kaleye giderken etrafindaki toz toprak bilimum ogeyi yanina alip isik hizina yaklastigi gollerdir.

bir kadina soylenebilecek en kotu sey

Ben seni kardeşim gibi seviyorum!

the godfather

Her suikast sahnesinden önce portakal görebileceğiniz, çekimleri sırasında Corleone'nun yaşlanması beklenilen gerçekten izlenmeye değer bir baş yapıt.

omerta

http://www.barafranca.com
deathmatch.barafranca.com
http://www.barafranca.gen.tr

linklerinden ulaşılabilecek irc üzerinden bağlantilarin kuruldugu, skill artirarak ilerlenen Rpg Text-Based oyunlara iyi bir örnek.

ogame

Uykusuz gecelere , aylarca süren eziyete rağmen savaşarak yada üretimle elde ettiğin madenleri harcamanın cok farklı bir heyecani olan text-based oyun.

suadiye

Bostancı ile Şaskınbakkal arasında kalan Bağdat Caddesinin bir kısmını içinde barındıran guzide Istanbul Anadolu yakası semti.

fizik

Mühendis olmaya karar verenlerin tekrar düşünmesini gerektirebilecek doğa bilimi dersi.

diff

Mat1 ve Mat2 derslerinden kurtuldum diyen muhendis adaylarının heveslerinin kursağında kalmasını sağlayan ders.

buhran abi

Haftada en az 1-2 kez Taksim Hayal Kahvesinde görülen,oyunculuğuna söz söylenemeyecek başarili insan.

balans music and performance hall

Taksim nevizade girişinde 4 katlı 1000 kisilik salonu olan güzel mekan.

hayallerle yaşamak

Boş gezen Türk gencinin farkinda olmasada yaptığı olay.