bugün

entry'ler (56)

ligeia

bir metalcore grubu. "Hot Mess" adlı şarkıları pek bi dinlenilesi ve eşlik edilesidir.

iyi geceler öpücüğü

uzun süredir gecelerimden uzak olan öpücüktür.

kızları kıro yapan detaylar

herhangi bir küfür, argo kelime. çıtı pıtı, mini mini, çiçek gibi, tam bir hanımefendi kızlarımıza canımız feda. kızkızayken biliyoruz ortada am göt bırakmadığınızı ama erkeğin bulunduğu ortamda lütfen hanımlığınızı koruyun. *

ben bu yazıyı sana yazdım

iki sefer depresyona girdim hayatımda. ikisi de senden ötürü. ikisi de senin yokolmandan ötürü. tanrı yapmışım seni, kimse senden daha güzel değil, kimse daha güzel kokmuyor, ses tonu daha hoş değil, daha akıllı değil, gülüşleri senin gülüşünden etkisiz. sen her şeyin en mükemmelisin biriciğim. 8 küsür sene yakınlı uzaklı olduk. ama son 1 buçuk senedir toplasan 3 kere gördüm seni. Bazen ağlıyorum uyumadan yokluğunu düşünüp. Durulduktan sonra 1 buçuk senede hayatlar ne kadar değişir ben neden değişemiyorum diyorum. yeni insanlar yeni alışkanlıklar ortamlar kazanırsın, ben hep stabil adam. stabil ama dev bir zayıflığa sahip, sen zayıflığı.
iki sefer depresyona girdim hayatımda, ilkinde ergendim, sen bi süre yokoldun hayatımdan, ismini vücuduma kazıdım jiletle. ben sokak çocuğu balici değilim. jiletle ne işim olur. okuyan efendi adamın biriyim. çektiğim en değerli sızıydı jilet kesikleri. yıllar geçti bazen boş bulunup koluma bakıyorum, isminin bi ilk harfi bi de son harfinin azıcığının izi kalmış. ilk harfine geçmişim diyorum. son harfine sonum. böyle resmediyorum duygusal olarak. halbuki ben böyle biri değilim. ne romantiğim, ne sürrealist. ben sana karşı ben değilim biriciğim.

her erkeğin kesinlikle söyleyeceği yalanlar

mutlu ol yeter.

her erkeğin kesinlikle söyleyeceği yalanlar

ben mastürbasyon yapmayı bi kaç sene evvel bıraktım.

su niyetine bira içmek

alman davranışıdır.

misery signals

absent light isimli 2013 albümlerinde bir şarkı vardır ki yürek dağlar. (bkz: a glimmer of hope)

20 aralık 2013 cleveland cavs milwaukee bucks maçı

beni zıvanadan çıkaran maçtır.

sayın yazarlar, kafayı yiyeceğim. yıllardır iddaa yaparım, basketbol iddaa'sına 1 hafta evvel başladım. bu maça üst vermiştim ve arada bir açıp izliyordum. bayağı kazmaydı iki takım da. üst verdim diye ikisi de atamıyordu resmen. neyse bir süre sonra limit olan 192.5 handikapın aşılmasına 3 sayı kala rahatladı içim, 1 dakika 40 saniye vardı. 3 sayı nedir yahu dedim atarlar. afedersiniz amına kodumun çocukları böyle beceriksizlik olmaz, o 40 saniyede 2 boş hücum yaptılar. kalan 1 dakikada beraberlikteydi oyun. kritik anlar olduğu için rolantiye aldılar... bense ekran başında kafayı yiyorum ulan atsana be lan atsana amın oğlu niye atmıyooooooooooooon diye salaş hareketler sergileyen oyuncuya çemkiriyorum. bi mola aldılar dönüşte 1.8 saniye kalmıştı. 1 sayı lazımdı bana şaka gibi. 96 96 idi maç. moladan sonra topu gayet iyi başlattı, adamın adını bilmem, aldı topu feykini verdi dengeli de zıpladı aha dedim giriyo (orta mesafeli bi şuttu) , resmen top gülleymişçesine acayip bi şekilde yatayda 0 derece açıyla gitti potadan tak diye düştü. sistem oynamıştım amorti dahi alamadım. şu an hiç yaşayasım yok uyuyacağım. hayatın aq

öğrenim kredisi kazananlar ne yapmalı

krediyi almalıdırlar. az da olsa para paradır. bu borcun verdiği bilinç okulunuzdaki başarılı olma zorunluluğunuzu size hatırlatarak fayda dahi sağlar.

şakirt olduğu halde utanmadan sözlükte yazan güruh

sözlüklerin gerçekten başbelası olduğunu düşünen hükumetin herbir sözlüğe kasıtlı serpiştirdiğini düşündüğüm grup. twitterda trend yapar gibi burada başlık kasıyorlar. kaç yıldır sözlük okurum son zamanlarda gittikçe sayıları arttı.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

i'm not ok. hundredth - restless

21 yy da deveye sormuşlar neden boynun eğri

"o da demiş ki sus senin ağzını yüzünü sikerim orospu çocuğu." uzun süre skype iletimdi bu atasözümüz.

gece geç saatlerde dinlenebilecek şarkılar

şunu keşfettim spotify sağolsun. https://www.youtube.com/watch?v=JZi_GvyyRs4

hayatınızın filmi çekilse filme konulacak isimler

beni vurun ya.

eski sevgilinin facebook unu kontrol etmek

fotoğraflarda elin adamını görmeye korkmaktır, kendine eziyet etmektir.

ilber ortaylı

tarihten çok büyük nefret eden, dinlemekten konuşmaktan hiç mi hiç haz etmeyen ben'i değiştiren adam. müthiş bir birikime sahip hayran kalmamak elde değil. youtube'dan açıyorum konuk olduğu bir programı, yaklaşık 2.5 3 saat dinliyorum sıkılmadan. su gibi akıyor. muhterem.

abdullah öcalan

amacı büyük israil'in kurulması olan ortadoğu projesinin akp hükumetiyle birlikte piyonlarından sadece biri. kürt değildir. yüzyıllardır süregelen fetih stratejisi böl ve yönet'i gerçekleştirmeye çalışan, bi hayli yaklaşanlardandır. milletimizin akıllı olması gerekmektedir. amına kodumun çocuğudur.

gelmiş geçmiş en felsefi söz

seven sevilir, siken sevilir.

djibril cisse

fifa 13'te qpr ile açtığım kariyerde büyük başarılar yaşatan forvetim. maç kazandırırdı sağolsun.