bugün

entry'ler (8)

yarali yuz

orjinal ismi scarface olan filmdir ve klasiktir. tony montana ismiyle al pachino nun başroldeki filmidir. iyiydi! bu yorum üst üste 10. yorumum ve birazdan da ev temizlemeye girişeceğim için gerginliğim de var gibi. ulan hava finaller var diye bu kadar güzelsin bugün biliyorum, ama finaller de biter elbet!

sınava hazırlanırken facebook unu donduran öğrenci

o öğrenci için üzülmek bile gereksizdir! ders çalışmasını engelleyen şeyin facebook olduğunu sanan bir maldır çünkü! evet ağır konuşuyorum kardeşim çünkü hakettin; sen git iki bir şey oku ondan sonra neyi kapatırsan kapat ki gerek durmayacaksın buna zaten!

imam

rahmetli turan dursun'un eski mesleği. kendisi daha sonra ateist olmuştur ki bunu yaparken öyle sağlam temellere oturtur ki din bilimcilerin kralı gelse çürütemez! kendisi çok zeki de bir kişiydi. velhasıl fazla yaşatmamışlardır, değeri ağır gelmiştir bazılarına, katlanamamışlardır varlığına ve kattılar onu da kara toprağa zamansız...

galatasaray taraftarı

her gün 3 saat gs galibiyetlerini izleyen, her mutlu olduğunda drogba ismini seslendiren, hiç alakası bile yokken drogba diyen arkadaşımdır o kişi!(hüseyin)

sipariş verme gerginliği

tamamen servisten kaynaklanan bir gerginliktir! sipariş veren de eşşek olmamalı tabii...

reyhanlı patlaması ve ulusal basın

Yandaş medya, asılsız ve alakasız haberler! Koyun halk, kötü eğitim! Ölen insanlar, feryat! Hayat inanmaktan ibaret değildir, hayat hissetmektir! Reyhanlı yanmakta şimdi, allah kahretsin ki öyle! TVyi kapat ve uykudan uyan, başka yolu yok kardeşim!!!

kendinde başbakanı eleştirme hakkı bulan hadsiz

Had kelimesinin ilk anlamı "sınır"dır. Bence bir insan bunu yapabilecek kadar sınırsızsa, bu onun için bir erdemdir ki kendini eleştirenleri pişman eden bir sistem oturtan bir yönetene karşı eleştiri yapmak erdem sahibi olmanın üstünde cesaret sahibi olmayı da gerektirir! Hayat denen alıp ve verilen nefesinin hakkını veriyor demektir o sınırsız, hadsiz kişi ;-)!

arapların sevilecek bir yanı olmaması

eh kızlar ayrı güzel orasına diyecek laf yok! Lakin çok konuşurlar ve söylediklerinin %90'ı da abartı veya yalandır!