entry'ler (14)

entrylerinin butun okul tarafindan okunmasi

boyle bir durumun olmasının ardından, "acaba kim bu cocuk?" fenomeninin gelişmesi muhtemel olay.

reddedildim ama sallamıyorum diyen erkek

aslında gerçekte "reddedildim hazmedemiyorum oyleyse cevir kazı yanmasın" manasına gelen söz öbeği.

12 nisan 2009 galatasaray fenerbahçe maçı

Emre Belezoglu nun "Gercek Fenerli" unvanı kazanacagı mactır.

bir erkeğe söylenebilecek en güzel söz

"hayatım bu gece basım agrımıyor."

uludağ üniversitesi 2009 bahar şenlikleri

Zeki Muren'de yasasaydı cok buyuk ihtimalle Sebnem Ferah gibi her sene banko sahne alacagı senlik organizasyonu.

tank bana en yakın çıkışı bul

- tank, bana en yakın cıkısı bul !
+ dı pörsın yu hev col ken nat dı riiç et dı momınt pıliz tıray egeiyn leytır...
- nası yaa :S ... tank!?.. tank!?

tank bana en yakın çıkışı bul

- tank, bana en yakın cıkısı bul !
+ hocam cok yogunum sonra ara...
- :S

msn de birini silmeden önce söylenen son sözler

soylemek istedigin son bir sozun var mı?

ben karşı komşunuz merve

-merhaba ben karşı komşunuz merve..
- Allah kahretsin yaa ... ya mervecim kusuru bakma valla digiturkculeri aradım birazdan burdalar... baglamaya gelcekler.. onlar gelene kadar gir sen içeri yorugunluk kahvesi ikram ediyim sana...
-Ama sizde digiturk yok.
-Evet biliyorum yok ama su anlık ... yarım saat içinde gelirler bak bi daha telefonla arıyorum gozunle gor bir daha arıyorum.. Alo digiturk mu? abi nerde kaldınız merve geldi siz gelmediniz? abi 3 dediniz saat 6 oldu nerdesiniz bak kız kapıda kaldı girmiyo yok diye digiturk...
- e neyse sizin işiniz uzun en iyisi ben yankomsya sorıyım digiturku.
- yok olurmu ya mervecim bu kadar gelmişin izlettirmeden gondermem seni, merve? merve?! ....

cnbc e izleme sebepleri

diyelimki evinizdesiniz(ogrenci evi) ve universiteden kız arkadasınız geldi misafirlige TV oYle bos bos duracagına cnbce acılır ve programlara goz ucuyla erkegin bakarak kız arkadasıNA ben bunu uzun suredir izliyorum gayet hos bir dizi diyerek goz boyama girisiminde etkilidir. sayet bizzat denedim yuzde 85 ise yarıor. geri kalan yuzdelik dilim ise isi bilen hatunlardan oldugu için ben bunu değilde diger ...... isimli diziyi seviorum diyince , dizi hakkındaki bilgisizlikten kaynaklanan erkegin en zor anına da sebep olabilir. :D

mustafa kemal atatürk ün türkiye ye dönmesi

hani oldu ya reenkarnosyanla geri dondu diyelim... ilk bir hafta ulke cok gelismis diyecek ama yavas yavaas degisenin sadece ulkenin makyajı oldugu ve geri kalan tum seylerin vefatından sonraki zamandaki gibi, hatta kimi yonleriylede geriledigini gorerek ikinci kurtulus savasını ilan edecegi andır. ( acaba sizce de haklı degil miyim? )

seçil

tasarı dersanesinin narin hanımefendisi...

intibak

yukardakiler hep askeri anlamda deginmişler konuya. lakin intibakın diger bi anlamıda universitede dikey gecisli bir ogrenicinin gelmesiyle bir sene uyum yılı yasadıgı, bu uyumun uyumsuzluga donustugu anda da universitemizce "bizden bu kadar bize layık değilsin" denerek kişinin universite ile ilişiginin kesilmesi muhtemel olan yıla denir... tabi gecerseniz sınıfınızı sorun yok artık o universitenin saygın bir ogrencisisiniz.. Umarım bende bu seneyi gecerim ve geriye donup baktıgımda benim gibi bu intibak ogrencilerine yardım eder pozisyonda olurum..en azından temennim bu..

annesiyle babası boşanmış çocuklar

gelecekte aynı hatayı yapmayacak olan bilinçli, bi o kadarda depresif insan kesimi.