bugün

entry'ler (57)

yazarın hep seks içerikli yazması

yazarın yarı türkçe yarı ingilizce yazmasından daha anlaşılır ve kabul edilebilirdir.

(bkz: sex nedir arkadaş)

çıkma teklifine ne evet ne de hayır diyen kız

(bkz: biraz zamana ihtiyacım var)

son sözlük

açılalı 2-3 ay olmasına karşın bir çok eski sözlükten daha çok entry girilen, daha seviyeli muhabbet edilen bir ortam olmayı başarmış sözlüktür. yazar alımları da her daim açıktır.

son sözlük

oldukça yeni bir sözlük. açılalı daha 20 gün falan olmuş. default teması gayet güzel ve başarılı olan, günde yaklaşık 600-700 başlığın açıldığı kalıcı olmasını ümit ettiğim gelecek vaadeden yeni bir oluşum. açılır açılmaz bir kitap kampanyası düzenlemeleri de gayet güzel olmuş.

kızların yaptığı anlamsız hareketler

ne zamanki iki kız yan yana gelsin bu anlamsız hareketler haddinden fazla olur.

mesela iki kız yan yana gelir gelmez direk cep telefonuyla fotoğraf çekerler. genellikle birbirlerine sarılmış vaziyette olur. biri ötekine sırtını döner. öteki onu arkadan sarmalar. hadi fotoğrafı çekmelerine bişey demedik ama bunların bir de bu çektikleri fotoğrafları trendy gibi salsa gibi dergilere gönderenleri yok mu. cinayet sebebidir.

bir de beraberken bağıra bağıra şarkı söylerler.bu şarkılar yüksek ses eşliğinde söylendiği için kendi seslerini duyamazlar. o yüzden şarkıları aşırı vurgulu söylerler. dudakların aldığı şekil bize şarkıyı bilip bilmedikleri hakkında fikir verir. onlarda bunu bilip ona göre hareket ederler ve genellikle birbirlerine bakarak söylerler.

hyperstatics

(#2533377)

zall a gönderdiği açık mektupta ki uslubuyla dikkat çeken yazar. güzel yazıyor. ayrıca zall'ın cevabını da sabırsızlıkla bekliyoruz.

mahsun kırmızıgül

her düet yaptığı kişiyi öldüren, pek muhterem nevi şahsına munhasır birisidir.
yeni kasedinde sırasıyla;

ibrahim tatlıses
ismail yk
alişan
nihat doğan

ile düet yapmasını bekliyoruz.

mesajina cevap alamayinca tekrar gonderen sabirsiz

mesajına cevap gelmeyince tekrar göndermek yerine bir başlık açsa daha etkili olacak kişidir.

(bkz: atılan mesajlara cevap vermeyen ukala yazar)

turk sinemasinda korku filmi trendi

(bkz: dabbe)

yiğit özgür e değiniyorum kaliteli oluyorum ekolü

(bkz: yiğit özgüre değdiriyorum zevkten kuduruyorum)

uc nokta koyuyorum duygusal oluyorum ekolu

(bkz: 5 nokta kalp patlatma tekniği)

en karizmatik tehditler

(bkz: beni benden alırsan seni sana bırakmam)

kulağı kıllı erkekler

(bkz: kadının kıllısı ayıdan erkeğin kıllısı ali den)

sarımsak yemiş kızla öpüşmek

bu gibi durumlarda, mide sarımsağı eritmeden, gidip kızın götünü öpmek daha mantıklıdır.

cohesionless

ekşi sözlüğün en kaliteli yazarlarından biridir. tam anlamıyla bir tespit manyağıdır.çok efendi çok saygıdeğer bir kişiliğe sahiptir. efendiliği entrylerine yansımıştır. ekşiye geri dönmesinde ufakta olsa bir payım varsa ne mutlu bana...

tezgahtar söylemleri

şerın sıton'da bu sütyenden aldı.

yazar cok okuyan yok

özellikle uzun entry yazanların "kimse oylamıyor lan, onu bırak kimse okumuyor bile" serzenişinde bulunmalarıyla, "bende okumayacam bundan sonra, sadece yazacam mına koyim" diye isyan etmeleriyle ortaya çıkan durumdur...

haneye tecavuz ederken prezervatif takmak

hane'nin aidsli olma ihtimaline karşı yapılmış eylemdir.

erkegi bulan ilk kadinin sozleri

erkeği bulan ilk kadının sözleri erkek ölene kadar ki bütün sözleridir.zaten kadın konuşmaya başladıktan kısa bir süre erkeğin beyin amcıklamasından öleceği aşikardır.

erkeği bulan kadının ilk sözleri ise muhtemelen erkeğin daha kıllı olması ve penisiyle alakalı olacaktır.

(bkz: yazar başlıkta ne anlatmak istemiş)

dokunmadan hamile bırakmak

sadece cinsel organların temasıyla oluşabilecek durumdur.aslında biraz zordur, illa ki bi taraflarına dokunulur ama biraz kasılırsa yapılabilir.kerhanelerde, muamelesiz 10 milyona zikiş modeli böyle bişey olsa gerek.

(bkz: yok lan valla gitmedim arkadaş anlattı)