bugün

entry'ler (20)

aşk kim içindir

hissedebilenler için..

hayatta yenmiş ve yenebilecek en lezzetli yiyecek

iskender..

kıskançlıktan eksi veren yazarlar

neyin kafası bu kardeşim sevmiyosan okuma görmemezlikten gel eksilemek de ne demek?

başarıyı oluşturan üç şey

başarıyı sadece 3 şeyin oluşturmayacağını bilmek.

tatlı küçük yalancılar

dizinin orjinalinde şu esmer uzun boylu bi kız vardı bayılırdım ona * hani babası asker olan adı neydi sahi ?

eski kıyafetleri ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak

yenisini alamıyo olabiliriz ama en azından yıkanmış , ütüsü yapılmış belli bi özenle karşıdaki kardeşimizin gönlünü utandırmadan verebiliriz

ankara yı sevme nedenleri

evet belki çok samimi ilişkileri barındırmayan ama en azından sahte samimiyetleri bulamayacağınız bi şehir.Ankara bebesi diye dalga geçilir ama onlardan daha doğalını da bulamazsınız şu hayatta

eneynaa

Açılışı da yaptık hayırlı uğurlu ola kardeeş.

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

-Yarin konuşuruz öptüm.
Gel de sinirlenme ya

gecenin şarkısı

Sigaramın dumanına sarsam saklasam seni -Ezginin günlüğü.

liseden akılda kalanlar

Milletin en sıkı dostluklarını kurarken benim her güne ayrı lanet ettiğim zamanlar..

gecenin sözü

Sizi siz olduğunuz için seven insanlar yoksa hayatınızda bırakın olmasınlar unutmayın siz yoksaniz kimsenin bi anlamı yok.

sagopa kajmer

Lise yıllarım da baya bi kendimi kaptırıp konserlerine gidip kulis hayalleri kurduğum tek sanatçı. Ondan sonra da birini öyle sevemedim.

ilkokul travmaları

bi ara kızların eteklerini kaldırmak oyun haline gelmişti. O bizim için utanç değil ama küçük korkulardı. Allahım ne kadar masum zamanlarmış..

sözlük yazarlarının itirafları

Hayat ne kadar tuhaf ve insan ne kadar acımasız. Sevdiğim adamın ağzından sevdiği kadının hayatını dinlemek ne zormuş. Onu en masum hislerimle severken bi başkasıyla mutlu olmasını dilemek ne kadar acı..

ben bu yazıyı sana yazdım

Sana yazdim da sen okumayacaksin onu ne yapacağız sevgili..

sözlük yazarlarının hayatındaki eksiklikler

Serinin kalan bir kaç kitabı, belki de sevdiğiniz insan.

seni seviyorum demenin zor olma sebebi

Belki de bi başkasını sevdiğini duymaktan korktuğumuz için diyemiyoruzdur.

gecenin sözü

Bende mecnundan füzun aşıklık istidadı var. Aşkı sadık benim. Mecnun'un yalnizca adı var.

kum saati

Sevdiğin insan sevdiği insanın yaninda ve zaman geçmek bilmiyo.