bugün

entry'ler (72)

silah almak isteyenlere tavsiyeler

-islamcı terör örgütü kurun, silahlar kendiliğinden tırlarla geliyor.

-Kürt, ermeni ya da aleviye ateş edin. Ruhsat gerekmiyor. Kendiliğinden unutuluyor.

-Nasıl diye sormayın. Soranlar kendiliğinden ceza evine giriyor.

hoşlanılan kızın hdp li çıkması

sevgililer gününde düşünme çilesinden kurtarır. bir Molotof hediye eder kurtulursunuz bu dertten.

edit: hdp'liyim ve molotofa karşı değilim. eksi ve artıları ona göre verin.

insan teorisi üzerine

Teoriye göre tanımı olan her şey teoriden ibarettir. Çünkü tanımı olan her şey için her kafadan bir ses çıkar ve bu sebeple her şey belirsizdir. Bu teoriye göre her şey belirsizdir. Teoriler belirsiz, belirsizlikler teoridir. Tanımlar da teoridir. Başka bir teoriye göre her teori doğrudur. Buna göre aynı zamanda her teori yanlıştir. Yani bu teoriye göre de teoriler belirsizdir.

aziz nesin in madımakta ülkücülere sığınması

Yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak.

türbansız biriyle ciddi düşünmek

gerçekten düşünmektir. (bkz: din afyondur)

teizm yarrak sallanıncaya kadardır

Hz. şizofrenin cok kucuk yaşta bir kız çocuğuyla gerdeğe girmesi ve tecavüzcülerin genelde inançlı kimseler olmaları gibi sebeplerden dolayı geliştirdiğim teoridir.

ülke için edilecek en güzel dua

Fatiha.

tayyip erdoğan ı susturmanın yolu

emreh serbes'e üç beş duble rakı içirip aynı odaya kilitlemek.

kız kankanın gece 3te sarhoşum gel beni al demesi

Kanka değildir o.

dolar 4 lira olunca akp seçmeninin vereceği tepki

TL'nin değer kaybetmesiyle ihracatın artacacağını savunabilirler. Nasıl ki dinin afyon etkisi sebebiyle faili devlet olan ölümleri görmüyorlarsa; artan ihracatı savunurken, ödemeler bilançosundaki dış açıklar yüzünden ortaya çıkacak olan borç krizini de görmeyebilir ya da görmezden gelebilirler.

başlıkta kürt yazısını görünce direk eksilemek

işkence etmek ve öldürmekle bitmeyen halkı eksileyerek bitireceğini sanmak.

askerlerin katil adayı olması

dünya üzerinde gelmiş geçmiş her devletin/imparatorluğun adına hizmet eden, tetiği çekerken sorgulama gereği duymayacak kadar fevkalade kandırılmış, hatta aralarında en iyi kananlarının madalyalarla alçaltıldığı insanların içinde bulundukları durum.

bunu trevanian adlı yazar şibumi eserinde çok güzel anlatmıştır.

-Sizden istediğimiz işin ne olduğunu sormayacak mısınız?
-Hayır. Çok güç bir iş olduğunu biliyorum. Çok da tehlikeli. Herhalde cinayetle ilgili.
-Yo, ben pek cinayet demezdim. Daha çok... vatanı için savaşırken bir düşmanı öldüren askerin yaptığı işe benziyor.
-Ben de öyle dedim işte: Cinayet.

vajinismus neden olur tedavi edilir mi

toplumun genelinde görülen versiyonu için (bkz: kemalizmus)

kemalizmus

kemalizmus, kemalistlerde görülen beyinsel bir işlev sorunudur. kemalizmus problemi yaşayan faşistler, ulusal birleşme esnasında(barış süreci) pelvis kaslarını istem dışı kasarak acı ve ağrı hissetmektedir. bu kasılmalar çoğu zaman toplumsal birleşmenin gerçekleşememesi gibi ciddi sorunlara yol açmaktadır. kemalizmus, psikolojik bir rahatsızlıktır ve tedavisi mümkündür. tedavisi mümkün olan bir rahatsızlığın sizi, eşinizi ve toplumu mutsuz etmesine izin vermeyin.

1 milyon verseler pembe pantere verir misin

Bir milyon dolar verseler pembe "partner" bile olurum.

slav olmayan rus

Trevenian'ın şibumi adlı kitabında geçen yargıdır.

"Çünkü Kontes, çar sarayının olağanüstü bilmecelerinden biri olup, damarlarında tek damla slav kanı taşımayan bir rus soylusuydu."

Küçüklüğümden beri ruslarla slavları ayrı düşünemedim. Bir insan rus, boşnak ve çekse aynı zamanda slavdır gibi etnik bir saçmalığa düşmek istemem ama yine de slav olmayan ruslar kimlerdir merak ediyorum.

Acaba rus=slav düşüncesi türkiye'de yaşayan herkese türk denmesi gibi bir saçmalık mı?!

ilber ortaylı nın kürt gencini aşağılaması

Türkiye'de alışılmış "aydın" tavrıdır.

mastürbasyon yaparken bağıran erkek

Başlık ve nick uyumluluğu.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

Amin maalhouf - Doğunun limanları
Trevenian - şibumi.

mhp akp nin yaveridir

çok yanlış önermelerdir.

köpeklik çok üst makamdır. bırakınız havlasınlar ama ne yaparlarsa yapsınlar bir köpek olamazlar.