bugün

nötr olacak tepki.
hepimiz dolara geçersek sorun olmaz diye düşünüyorum. (bkz: iktisat terk)
"ekonomide dünyada en iyiler arasında olmamızın sonuçlarındandır." olacaktır.
Anlamaz ki onlar.
olsun yol yaptılar.
Yükselmesini iyi bir şey sanıp sevinir bunlar.
Chp'ye bok atacaklardır. Şimdiden başladılar zaten.
1-başkanlık sistemi olmadığı için böyle oluyor.
2-akp tek başına iktidar olamayınca böyle oldu. mutlu musunuz?
3-olsun adam namaz kılıyor. olsun yol yaptılar.
4-paralel yaptı. dış mihraklar yaptı. üst akıl yaptı. faiz lobisi, geziciler, ee öö...

bu dördünden biridir.
muhtemelen şöyle teselli edeceklerdir kendilerini; "eczaneden ilacları bedava alıyon mu ona bakarım ben"
işin komık tarafı ise ilacların parası fark ucreti ve vergilerle fazlası ile cıkartılıyor zaten.
imf ye borcumuz bitti ya dolar nedir olumm...
Akpnin seçmeninin zengin kesimi paraya para demiyecek. Fakir kesime ise üstünde tayyip resmi olan dolarlar dağıtılacak.
https://www.youtube.com/watch?v=l_jZpaVuI3Q
TL'nin değer kaybetmesiyle ihracatın artacacağını savunabilirler. Nasıl ki dinin afyon etkisi sebebiyle faili devlet olan ölümleri görmüyorlarsa; artan ihracatı savunurken, ödemeler bilançosundaki dış açıklar yüzünden ortaya çıkacak olan borç krizini de görmeyebilir ya da görmezden gelebilirler.
Evlerinde 100 usd leri vardır 400 tl param oldu diye sevinirler. Sıkıntı yok onlara arkadaşın da dediği gibi nasılsa onlar hep 40 tl lik benzin alıyor.
padişahımız efendimiz hazretleri böyle münasip görmüş derler.
Bu cehape asgari ücreti 1500 lira yapacakmış!!!1!1

- yuuuhhhhhhhhhh
600binden 1milyon850bine çıkmıstı bi anda. Sene 2000 ya da 2001'di.
25 bin dolarlik ödememiz vardı o zaman. Çok pis siki tutmuştuk.
Bunlar her ekonomide olagan seylerdir.
Ancaaak,
iki kuruş fırladı diye, gezicilere demediğini bırakmayan bu ipnelere de acımam, söverim bu yüzden.
yol yaptılar olacaktır.
meeeeee olacaktır. eski ama hala güzel.
ben dolar kullanmyorum türk lirası kullanyorum olacaktır.
ben her zaman 50 liralık dolar alıyorum.
işte bunlar hep paralel.
para çevreleri zor durumda... doların değer kazanması akp nin işine gelir.. çünkü istikrarsızlık demektir bu! akp hükümeti zamanında denediler başaramadılar doları yükseltmeyi.. son zamanlarda bayağı zorladılar... doların yükselmesi istikrarsızlıktan... istikrarsızlığın sebebi de hdp'yi palazlandırıp akp'nin önünü kesmek isteyen faiz lobisi..demek istediğim şu! şu an faiz lobisi doların yükselmesini istemez, akp iktidara gelip de yemlerini kesmesin diye... ama herkesin bir hesabı varsa şüphesiz allah'ın da bir hesabı var..
para çevreleri zor durumda... doların değer kazanması akp nin işine gelir.. çünkü istikrarsızlık demektir bu! akp hükümeti zamanında denediler başaramadılar doları yükseltmeyi.. son zamanlarda bayağı zorladılar... doların yükselmesi istikrarsızlıktan... istikrarsızlığın sebebi de hdp'yi palazlandırıp akp'nin önünü kesmek isteyen faiz lobisi..demek istediğim şu! şu an faiz lobisi doların yükselmesini istemez, akp iktidara gelip de yemlerini kesmesin diye... ama herkesin bir hesabı varsa şüphesiz allah'ın da bir hesabı var..
güncel Önemli Başlıklar