bugün

entry'ler (34)

yazarların oğullarına koyacakları isimler

Muhammed Ali. Bence Harika bir isim oğlum olursa inşaallah hayalim bu ismi koymak.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

O kadar zamandır sözlüğe girerim hiç özel mesajım yok bilmem ki neden kimse bişey yazmaz gerçi ben de yazmıyorum ama.

bir kadının en öpülesi yeri

Kalbidir. Önce kalbine dokunmak lazım, yüreğine dokunacak sözler ve ruhunu okşayacak duygular. Kalbi öpülen kadın.

sözlük kızlarının satranç oynayamaması

Bir erkek olarak varsa meydan okuyan kızlar bekliyorum. Ama tanıdığım ve beni yenen insanlar oldu.

günün sözü

Zoru hemen yaparız, imkansız biraz zaman alır. Çok beğendiğim Fatih Sultan Mehmet sözüdür. Çok güzel değil mi sizce de?

dudak dudağa öpüşürken eller ne yapmalı

Tabiki de cevabı belli olan soru o anki içgüdün ne istiyorsa onu yapmalı bu kişiden kişiye değişen bir olgudur aslında.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Bugün itibariyle onaylanan yazarlığımı Mehmet Erdem’den ağlayamam dinleyerek kutluyorum. Bu şarkı neden bende bağımlılık yaptı.

sarılmak ister misin

Sarılmak soyutlanmak gibi dertlerden o an sarıldığın kişide bulduğun huzuru başka yerde bulamamak. Sarılmak bağ kurmaktır.

çaylaklıktan kurtulmanın yolu

Tüm kurallara uyup aktif olmama rağmen neden hala çaylak olduğumu anlayamadığım gerçeğidir. Sahi 10 entry ile yazar olanlar var benim neyim eksik.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Uykulu ama çalışması gereken final sınavı var yorgun ama bir yandan da enerjik olmak zorunda karmakarışık.

beyaz tenli kızlar

Dikkat çekerler. ilk görüşte bakar kalırsınız. Öyle saf öyle güzel gözükürler. Beyaz tenli kızlar cansınız.

ekşi vs uludağ

Hiç düşünmeden Uludağ derim. Seviye burada daha yüksek sanki burası daha elit gibi bişey. Diğer taraf ergen dolu.

çocukluğu akla getiren yiyecekler

Yumiyum. Sahi çok güzel değil miydi o param olunca onu almaya giderdim direkt gece gece canım çekti bak şimdi.

sigara içmek ister misin

istemem. Zira kokusuna bile dayanamıyorum nasıl içiyorsunuz? Hem de zararlı sağlığa bence içmeyin.

yazarların gözlük numaraları

Miyop ve 7 numara gözlüğüm var. Aaaa sen görüyor musun esprilerinden bıktım evet. Ama gözlüğüm inceltilmiş cam dışardan bakınca 1 numara gibi.

namaz kılmak isteyip de kılamamak

Çok değil günde sadece 30 dk Allah’a ayırmak. O ki sana 24 saat zaman vermiş. Hem namaz insanı manevi kirlerden arındırır.

efendi erkeklerin soyunun tükenmesi

Tükenmemiştir. Hala küfrü ağzına almamış ve hanımefendilerin kıymetini ve narinliğini bilenleri vardır. Sahi nasıl küfür ediyorsunuz çıkmıyor ağzımdan.

kredi çekip ev almak

Kredi çekmek haramdır. Faize bulaşıp işin sonunda iki katı fiyatına almış oluyoruz evi bu da zaten diğer sıkıntılı husustur. Her ne kadar günümüzde Ya kredi çekmeyen mi var canım diyenler olsa da faiz haram.

yengeç burcu erkeği

Bu ben olmaktayım. Duygusal, alıngan, hep sevilmek istenen kişi. Bazen cidden zor oluyor biraz duygusuz olsam nolurdu demiyor değilim.

on ikinci nesil yazar

Benim de bu listeye aday olduğum gerçeğidir. Naçizane düşüncelerimizi paylaşacağız güzel geçeceğini düşünüyorum.