bugün

herkesi kendine aşık sanan kız

Olurda bukadarda olur mu yuh dedirten bir olay,geçenlerde ne zamandır görüşmediğimiz arkadaşlarla görüşücz,biyerlere gidcz sohbet falan neyse toplandık kız kulesinin karsısındaki cafelerden birine gittik zaman zaman bağzı kıro gelin ve dağmat kutlama yaparlar orda bizde oturuyrz Cantan,Ali,Pıtırcıksu,Aygün,ben,neyse sohbet falan nargile hersey güzel espiriler havalarda uçuşuyo haha hi hi hi kıro gelinle dağmat ve yakın sülalesi geldiler 8-10 kişi buarada bizim Aygün Cantana yazıyo kur falan yapıyo,susürekli her neyse olan oldu gelinden dağmattan konusuyoruz insan evlendiği gün kız kulesini önüne gelir. sülalecek sodamı içer yuh falan derken;
-AYGÜN:"ay banA bişiyler oluyo nazardeğdi çok güzelim ya arada oluyo bana göz var bende,ay yükselenim düştü fenalasıyorum."demezmi biz şok yuh artık diyoruz hani güzel bişy olsa tamam dicez de (1.50 boyunda 65 kilo)
işte o an biz ne yapsakta yok olsak diye düşündük Pıtırcıksu ile ben rezillik.
AYGÜN:"ay cantan bni kız kulesine götür fenalasıyorum1demezmi bide neden Cantan sözde Cantana bakmaz Aygün çok güzel ya tamam insan kur yaparda bu kadarmı belli eder o gün bu gündür cantanda,ali de aygünden kaçıyolar hani nazar varya kızda malum bişey falan olur...