bugün

gecenin karanliginda yurumeyi seven gencler

bazen yalnızca yürümek yetmez diyerek herhangi bir bankamatiğin kucağında sabahlamaya çalışan,gece soğuk iyice bastırdığında ordan çıkıp ısınmak için yürümeye başlayan tekrar yorulan ve bir köşeye sığınan ve bu arada yalnızca düşünen..düşündüm ki bana açılan her kapının ardında durmak benim isteğim.sıcak bir ailenin içindeki soğuk bir katil gibiyim.aslında onlar olmasa daha da uzağa giderdim.yolda karşılaştığım insanlardan mı köpeklerden mi korkmalıyım.hadi ben kaşındım da gitmedim eve peki işi ne bu saatte şu boyacı çocuğun.gel çay içelim bacaksız aslında yok senden bir farkım.talih sana kötü şartlar bana katı ruhlar,sana kirli eller bana da çatal diller...ama olsun...napalım biliyo musun..köpek kovalayalım bütün gece gündüz olmaz çok fazlalar,koklayalım tüm çiçekleri gün olupta basılmadan,sessiz bir çığlık atalım biz yine duyulmayan ve sonra yatalım gün ağarmadan çok gürültü olacak ama korkma bir kaç saat sonra.görmemezlikten gelir onlar nasıl olsa.uyumana bak sen nerde olsa ve korktuğunu belli etme sakın ,kapat gözlerini açma ,..sakın...sakın ki dokunmasınlar ,kirletmesinler,sövmesinler, ağlatmasınlar acıtmasınlar şimdi uzaklar ya bırak hep öyle kalsınlar.bırak ki gündüzler gitti, geceleri de bozmasınlar.