bugün

1918 li anam soruyor

o 1918 den kalma yaşlı teyzeye ve ona çanak tutanlara söylemek lazım ki bu vatanı sizin gibiler kurtarmadı.

siz atatürk üzerinden kendi faşizan düşüncelerini yaymaya çalışan ve beceremeyen hayatı boyunca başarısız olmuş ve bundan sonra başarısız olmaya mahkum insanlarsınız.

isteyen türban takar. istemeyen takmaz. sana ne lan sana ne ? seni ne ilgilendiriyor. ben gelip senin başını zorla mı örtüyorum. utanmadan sıkılmadan bide aklınızca sıkmabaş diye hakaret ediyorsunuz.

açık ve net bir şekilde zavallısınız. sizin gibi faşoların son acizce çırpınışlarını gördükçe de ayrı bir zevk duyıyorum. kudurun.

tekrar söylemek lazım. bu vatanı sizin gibi 100 yaşında kafada kalan 3 tane beyaz saçını teşhir etmeyi bir bok sanan sözde modern sözde ilerici sözde "cumhuriyet" kadınları kurtarmadı.

başı kapalı, şalvarlı dininde kitabında o beğenmediğiniz anadolu kadını ve o kadının çocukları kurtardı.

hadi hiçbir bok bilyorsun utanmadan arlanmadan atatürk ün ismini kullanıyorsun. atatürk ün annesinin resmine aç bak bakalım örtülü mü yoksa senin gibi mi?

not: başı açıklarlada bir sorunum yok. benim annemin de başı açıktır. sadece ortada derin bir gerizekalılık var onu belirtmek istedim.