bugün

alevilerin benden özür dilemesini bekliyorum

ekmek, şarap, sen ve ben modunu, mahlep şarabım, kırmızı yıldız şahin pipom, fonda çalan Poets of the Fall ve sokaktan gelen sesler eşliğinde uludagsözlüğü okumam şeklinde...değiştirip, vuku bulmakta olan rutin ayinim sırasında, kişisel istatiklerime baktığım anda bu başlığı tekrar görmemle birlikte ayinden aldığım zevk bir anda bombok oldu, ne kadehteki şarabın, nede pipo içindeki captain black cherry tütünden zerre tat almaz oldum bir anda, ulan bu ne skandal bir başlıktır arkadaş, alevilerdenözür bekli,yormuş tosuncuk, adını anımsayamadığım bir vatandaş ne güzel demiş... kör için elmasta,camda birdir, seni cam olarak gören kör zaten bir hiçtir... hiçliğin içinden çıkardığı bir manifestoyla alevileri yargılayıp,onlardan bir özür bekleyen sevgili vodvil karekteri özür dilerim lan, hala bu başlığa yazdığım için özür dilerim, gevrek imansız seni... seni şarabıma buyur edeceğim ama, içmezsin sen, sonra selamün aleyküm dersin, ben sana merhaba derim tatsızlık çıkar, lanet olsun şu terminolojilerin çatışmasına.
ulan özür dilerim deyince aklıma iğrenç bir espri geldi;

kadının biri çırılçıplak bir şekilde karşıma geçti ve bana '' dile benden ne dilersen'' dedi, bende özür diledim...